Ankara Pursaklar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ankara Pursaklar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ankara Pursaklar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
782 okunma
Ankara Pursaklar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Pursaklar büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı devam ediyor. Ankara iline bağlı olan Pursaklar ilçesi 123857 nüfusa sahiptir. Artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak üzere belediye çalışmalarını tüm gücü ile devam ettiriyor. Bu anlamda Pursaklar Belediyesi insan kaynakları olmak üzere pek çok departmana personel alımı yapılmakta. İş ilanları adına çevre düzenleme ve temizlik alımlarında KPSS şartı aranmıyor. Ancak memur alımlarında ÖSYM tarafından gerçekleştirilen KPSS puanı istenir.

Ankara Pursaklar Personel Alımında Aranılan Şartlar

Pursaklar belediyesi iş ilanları www.pursaklar.bel.tr adresi üzerinden rahatlıkla takip edilebilir. İş ilanları adına genellikle kişilerden; T.C vatandaşı olmaları, kamu haklarından mahrum olunmaması ve 18 yaşından büyük olmak gibi birtakım kriterlere uyum sağlanması istenir.

İş ilanlarına başvuracak olan erkek adaylardan ise askerliğini yapmış olmaları istenir. Yapılacak olan arşiv araştırması ve güvenlik soruşturmasında ise olumsuz sonuç alınan kişilerin başvuruları geçersiz kabul edilir. Herhangi bir şekilde suç hükümlüğünün bulunmaması gerekiyor. Ayrıca görevini yapmaya engel olacak bir sağlık sorununa sahip olmamakta aranılan şartlar arasında yer alır. Pursaklar belediyesi personel alımı adına pursakalrb@ekolay.net adresi üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.


Pursaklar belediyesi telefon numarası 3123286800 üzerinden iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim kanallarından biri olan 3125271877 faks numarası üzerinden de iletişime geçmeniz mümkün olacak.

Belediye tarafından yayınlanan iş ilanları arasında; özel güvenlik görevlisi, eski hükümlü işçi, stajyer, mühendis, veznedar gibi pozisyonlar bulunuyor. İlanlar adına ilköğretim mezunu olunması, lise mezunu olunması, ön lisans mezunu olunması gibi birtakım şartlar pozisyonlara göre değişiklik gösteriyor. Ancak bu personel alımları adına deneyimli ya da deneyimsiz olunmasının herhangi bir etkisi bulunmamakta. Gerekli olan şartlara uyum sağlayanlar belgelerini hazırlayarak başvuruda bulunabilir.

Benzer İçerik  Çanakkale Geyikli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Şereflikoçhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? (Şifresi Nasıl Alınır?)