Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

240 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalar

26.09.2018
317

240 ay vadeli kredi hesaplama, 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalar, 240 ay vadeli kredi ihtiyaç kredisi ve 240 ay vadeli kredi krediler için tıkla!

240 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalar

240 ay taksitli olarak kredi imkanı sağlayan bankalar, birçok kişi tarafından tercih edilir. En uzun vade sürelerinden birisi olarak 240 ay, değişik finans kurumları aracılığı ile sağlanır. Kredi türü ve faiz oranı son derece önemlidir. Kredinin miktarına göre bir ödeme planı belirlenmelidir. Vakıfbank 20 yıl vadeli konut kredisi, mevcut kampanya içinde en çok dikkat çekenlerden birisidir.

Hangi Bankalar 240 Ay Vadeli Kredi Vermektedir?

240 ay konut kredisi veren bankalar 2018 yılında çok sayıda başvuru alırlar. Özellikle çok düşük bir gelir grubuna sahip olan kişiler, ödemeleri uzun yıllara yayarak, bu tip bir fırsattan faydalanmak isterler. 240 aylık krediler, konut alanında verilir. Çekilebilecek en yüksek miktarlı paralar, konut kredisi içinde bulunur. Buna göre ülkemizde 3 farklı banka bu tip bir hizmet sağlar. Bunlar Garanti Bankası, Şeker Finans ve Denizbank olarak karşımıza çıkarlar.

Denizbank

ABD Emlak kredisi olarak da bilinen Mortgage, Denizbank tarafından sunulan bir konut kredisi hizmetidir. İsmi ise Deniz Mortgage şeklindedir. Her ne kadar 240 ay vadeli bir kredi olsa da, 30 yıl vadeli konut kredisi gibi bir opsiyonu da söz konusu. Maksimum olarak verilen para miktarı tam 100 bin TL olarak belirlenmiş. Faiz oranları ise vade süresine göre değişiklik göstermekte. Kredinin bir takım masrafları var. Bunların başında ise kredi tahsis ücreti geliyor. Tutarı 500 TL. Ayrıca ekspertiz masrafı da mevcut ve şu an için 700 TL. ipotek tesisinde alınacak olan ücret ise 149 TL olarak belirlenmiş.


Garanti Bankası

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Garanti Bankası aracılığı ile yine 240 ay vadeli bir konut kredisi imkanlarından faydalanmak mümkün. 20 seneli olarak verilen kredi için belirlenmiş ekstra masraf ücretleri söz konusu. Tahsis ücretinin 500 TL olduğunu görmekteyiz. Buna ek olarak ipotek için de ödenmesi gereken bir meblağ var ve bu para 160 TL. Ekspertiz için ise 750 TL tahsil edilmekte. Aylık taksitler ise değişiklik göstermekte. Hayat sigortası için de para ödemek gerekiyor. Böylelikle mevcut krediden faydalanabiliyorsunuz.

Benzer İçerik  İnşaatı Bitirmek İçin Kredi Veren Bankalar, İnşaat yapma kredisi veren bankalar ve tamamlama desteği

Şeker Finans

15 yıl vadeli konut kredisi veren bankalar arasında bulunan Şekerbank, 20 yıl vadeli konut kredisi vermesi ile de biliniyor. Banka, 30 yıla varan konut kredisi adı ile bir kampanya başlatmış durumda. Maddi durumu çok iyi olmayan kişiler, uzun süreli bir geri ödeme sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabilirler. Kredi için bir takım masraflar da var. İpotek tesisinde talep edilen miktar 150 TL. Buna ek olarak diğer bankalara göre daha düşük bir ekspertiz ücretinin olduğunu görmekteyiz. Çünkü meblağ 560 TL olarak belirlenmiş. Tahsis fiyatı ise kredi için 500 TL.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.