Ağır Vasıta Kredisi (Tır, Kamyon, Otobüs) - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Ağır Vasıta Kredisi (Tır, Kamyon, Otobüs)

Ağır vasıta kredisi ihtiyacınızda tır, kamyon, otobüs kredisi alabileceğiniz bankalar hangileridir, şartları nelerdir? Bu bankalara nasıl başvuru yapabilirsiniz? detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Anasayfa > Banka Haberleri > Ağır Vasıta Kredisi (Tır, Kamyon, Otobüs)
26 Eylül 2018
1.621 okunma
Ağır Vasıta Kredisi (Tır, Kamyon, Otobüs)

Ağır araç sınıfında olan vasıtalara kredi imkanı sağlayan bankalar, birçok değişik özel kampanya düzenlerler. Mevcut kampanyalar, trafik kanuna göre ağır araç sınıfında olan taşıtlar için geçerlidir. Bu tip araçlara sahip olanlar, değişen kredi miktarı ve faiz oranları üzerinden araç sahibi olabilirler. Ağır vasıta kredileri hususunda başvurular genellikle banka üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlgili bankaları bilmek ve ona göre işlemleri yapmak gerekmektedir.

Vakıfbank

Peşinatsız kamyon almak istiyorum diyenler, Vakıfbank aracılığı ile bunu başarabilirler. İlgili kampanyadan faydalanmak için mutlaka 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra tüzel ya da gerçek kişilerin, mutlaka sahip oldukları gelir durumunu belgelemeleri bir diğer önemli şart olarak dikkat çeker. Hangi araç satın alınmak isteniyorsa, o araçta bir ipotek olmaması önemli bir husustur. Eğer araç ikinci el ise bu noktada 8 yaş sınırı söz konusudur. 8 yaşından büyük olan taşıtlara kredi verilmez.

Vakıfbank, bir marka sınırlaması koymamıştır. İstediğiniz araç için gerekli olan başvuruyu kısa bir zaman içinde tamamlayabilirsiniz. Mevcut kampanya içinde dorse, kamyonet, otobüs ve tır bulunmaktadır. Vakıfbank ticari araç kredileri için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Türkiye İş Bankası OGS

KOÇ Finans

Koç Finans ağır vasıta kredisi, en dikkat çekici kampanyalardan birisidir. Bilindiği üzere ülkemizdeki Ford marka araçlarının üretiminde ve pazarlanmasında yetkili olan tek işletme Koç Holding’dir. Bundan dolayı ilgili araçları son derece uygun fırsatlar ile almak için Koç Finans üzerinden başvuru işlemlerinizi yapmalısınız. Kurum, ağır vasıta alacak olan kişilere 60 aya kadar kredi imkanı tanımaktadır. Kredi faiz oranları ise değişiklik gösterir. Araç seçiminde ikinci el ya da sıfır üzerinden bir tercih belirtmek gerekmektedir.

Benzer İçerik  En Kısa Zamanda Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

İşletmenin aynı zamanda FORD marka kamyonlar için düzenlemiş olduğu çok özel bir kampanya vardır. İlgili promosyon gereği, 200 bin TL’ye kadar kredi çekmek mümkündür. Vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiştir. Faiz oranı son derece uygundur ve yüzde 0.89 gibi bir rakam karşımıza çıkmaktadır. 3’lü ekonomi zirvesi olarak da bilinen bu kampanyadan faydalanmak için mutlaka banka şubesine gitmeli ve gereken başvuru işlemlerini tamamlamalısınız.

Ziraat Katılım

Tır kredisi hesaplama yöntemi ile aylık olarak ödeme miktarının ne olacağını kolaylıkla görebilirsiniz. Ziraat Bankası, ağır vasıtalar için kredi veren bir diğer önemli finans kuruluşudur. Ödeme şekiller ise farklılık göstermektedir. İsterseniz anapara ödemeli olarak eşit taksitlere bölünebilir. Bunun yanı sıra serbest bir tarih üzerinden yine eşit taksitli ödeme yapılabilir. Periyodik olarak bilinen sistem üzerinden de ödemeleriniz rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank

Kamyon ve tır kredisi veren bir bankadır. Vade süresi 60 ay olabilmektedir. En fazla alınabilecek kredi miktarı ise 500 bin TL olarak belirlenmiştir. Mevcut kampanya, esnaf kefalet odaları ile beraber düzenlenmektedir. Başvuru işlemlerini yapmak için en yakın Halkbank şubesine gitmek gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Denizbank OGS

Kredi Dışında Finansman Desteği İsterseniz Ne Yapmalısınız?

Faizli kredi yerine finansman desteği kullanmak istiyorsanız Katılım bankalarının sunduğu desteklerden faydalanabilirsiniz. Katılım bankalarının faizsiz finansman desteklerinden nasıl faydalanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayınız.

Düşük Faizli Araç Kredisi

Düşük faizli  araç kredisi için diğer seçeneklerden faydalanmak; bankaların faiz oranları incelemek içinse buraya tıklayabilirsiniz. Bankaların sunduğu araç kredilerinin başvuru şartlarını, kredi miktarlarını ve gerekli evrakları inceleyebilirsiniz.