Denizbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi ), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Hizmeti Veren Bankalar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi ), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Hizmeti Veren Bankalar

Anasayfa > Denizbank > Denizbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi ), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Hizmeti Veren Bankalar
10 Ekim 2018
1.421 okunma
Denizbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi ), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Hizmeti Veren Bankalar

Denizbank OGS sistemi sayesinde köprülerde ve otoyollarda geçiş çok rahat biçimde gerçekleşmektedir. OGS sistemi sayesinde ödeme için beklemek zorunda kalmazsınız. OGS cihazını aracınızın ön camına takmanız ve Denizbank’a vereceğiniz otomatik yükleme talimatı ile bakiyeyi yeterli seviyede tutmanız gerekir. Otomatik ödeme talimatı sürekli limit kontrolü yapmanıza engel olur.

Denizbank OGS Nasıl Kullanılmaktadır?

Denizbank OGS cihazı satın aldığınızda cihazınızla beraber size bir kullanım kılavuzu verilecektir. Denizbank otomatik geçiş sistemi için cihaz ücretini, yükleme parasını ve depozitoyu vermeniz gerekmektedir.

Denizbank OGS işlemleri için bazı özellikler şunlardır:

  • Denizbank OGS cihazı aracın ön camına yapıştırılır. Araçların türüne göre ödenmesi gereken ücret değişecektir.
  • Geçiş esnasında cihazdan bir kez Bip sesi gelmesi işlemin sorunsuz gerçekleştiğini gösterir. Eğer 4 defa Bip sesi gelirse bakiyeniz yetersizdir.
  • Bazı geçişlerde hiç ses gelmeyebilir. Bu cihazın arızalı olduğuna dair bir göstergedir ve Denizbank ile iletişime geçilmelidir.
  • Boğaz köprülerinden geçiş esnasında OGS cihazından ilk anda ücret alınır ancak otoyola girerken girdiğiniz gişe kaydedilir ve çıkarken ücret alınmış olur.
  • Otoyol ve boğazlarda OGS için ayrılmış alanlardan geçilmelidir.

OGS cihazı otobüs, tır veya kamyon gibi ağır vasıtalar tarafından da kullanılabilmektedir.

Denizbank OGS Ücreti Nedir?

Denizbank OGS ücreti cihaz için 55 TL +BSMV’dir. İlk alımda depozito olarak 20 TL ödenir. Bunun dışında yükleme ücretini de ödemeniz gerekmektedir.

Kullanılan cihaz mutlaka aracın türü için uygun olmalıdır. Bunun için www.kgm.gov.tr linkine tıklayabilirsiniz.

Denizbank OGS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank’tan OGS cihazı satın almak için birkaç başvuru kanalı belirlenmiştir. Denizbank OGS başvurusu için 444 0 800 numaralı müşteri hattı aranabilir, internet bankacılığından talep gönderilebilir veya şubelerden işlemler gerçekleştirilebilir. Otomatik yükleme için talimat verilmesi müşteriler için daha rahat koşullar sağlamaktadır.

Benzer İçerik  Denizbank Telefon Numarası Güncelleme, Değiştirme ve Bloke Kaldırma