Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
11 Kasım 2018
825 okunma
Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı yapacağını genel olarak kendi resmi internet sitesi üzerinden yayınlar. Aynı zamanda iş ilanları İŞKUR üzerinden de yapılmaktadır. Vatandaşın ihtiyaçlarını sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak ihtiyaçlara zamanında cevap verebilmek için bolu göynük ilçe belediyesi personel alımı gerçekleştirmektedir. Personel alımı gerçekleştirmeden önce ilanlarını resmi internet sitesi ya da İŞKUR üzerinden yayınlayan belediyenin personel alımı başvuruları da bu internet siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

DCIM104GOPRO

Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı İçin Başvuru İşlemleri

Bolu ilçe belediyesi personel alımları için belediyenin resmi internet adresi olan www.bolugoynuk.bel.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sitede yer alan duyurları dikkatli bir şekilde inceleyerek kendinize uygun bir personel açığı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için resmi internet sitesi dışında İŞKUR’un internet sitesinden de halledilebilir. Başvuru için aranan şartla pozisyona göre değişiklik göstermektedir.


Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı İçin Genel Başvuru Şartları Nelerdir?

Belediyenin bazı pozisyonları için özel şartları vardır. Bu şartları taşıyan kişiler seçilerek onların hizmet vermesi sağlanır. Şartlar pozisyondan pozisyona göre değişim gösterdiği için hangi pozisyonun şartı ne olur bilemeyiz ve o pozisyon açıklanmadan şartları açıklayamayız. Ancak genel şartlar her yerde aynı olan ve başvuru için atılan ilk adım niteliğinde olduğu için bu şartları herkes bilir.

  • 18 yaşında olmak
  • Türk vatandaşı olmak
  • Arşiv aramasında sorun çıkmaması
  • Suç işlememiş olmak vs. gibi şartlar gerekir.

Bolu Göynük İlçe Belediyesi İletişim Adresleri

Göynük ilçe belediyesi ile iletişime geçmek için telefon numarası 3744516265, faks numarası 3744512454 ‘dır bu numaralar dışında belediye ile iletişim kurmak için mail adresi info@bolugoynuk.bel.tr üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Benzer İçerik  Diyarbakır Bağlar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Kıbrıscık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Seban İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları