Afyonkarahisar Fethibey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Fethibey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Fethibey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
706 okunma
Afyonkarahisar Fethibey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Fethibey Belde Belediyesi işçi alımı için tam zamanlı sözleşeli personel alımı 657 sayılı kanunun 4/B sözleşmeli personel istihdamında aranan şartlar aranmaktadır. Bu şartlar dışında kadro açığı bulunan pozisyonların özel olarak aradığı bazı şartlar da yer almaktadır. Mesela bir şoför kadrosu için sürücü belgesi şartı aranırken, teknikerlik için ise gerekli bölümlerden ön lisans mezunu olma şartı bulunmaktadır.

Fethibey Belde Belediyesi Personel Alımı Şartları

Fethibey Belde Belediyesi personel alımı için ilk olarak aranan şart TC vatandaşı olmak ve kamu haklarından mahrum bulunmamaktır. Ayrıca taksirli suçlar dışındaki suçlardan 1 yıl ve daha fazla hükümlü olamamak da aranan şartlar arasındadır. Askerliği yapmış olmak ya da askerlik ile ilişiği bulunmamak da bir başka aranan şarttır. Görevine devamlı yapmasına engel olacak bir akıl sağlığı ya da bedensel engelin bulunmaması da personel alımı için gereken şartlardandır.

Afyonkarahisar Fethibey Belde Belediyesi Personel Alımı İlanı

Fethibey Belde Belediyesi personel alımı ilanı Türkiye İş Kurumu internet adresi üzerinden yapılmaktadır. İlan üzerinde başvuru tarihleri açıkta bulunan kadrolar ve personel alımı için gerekli olan şartlar belirtilmiştir. Belediyeler; belediye memuru, zabıta, sekreter, temizlik görevlisi, çay servis görevlisi, çöpçü, park ve bahçe bakım elemanı, peyzaj personeli, şoför, teknisyen, usta, tekniker, tesisatçı, filiz işçisi, beden işçisi, elektrikçi ve daha birçok alanda personel almaktadır.


Afyonkarahisar Fethibey Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Afyonkarahisar Fethibey Belediyesi iletişim bilgileri arayıcılığı ile belediye görevlileri ile iletişime geçerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Fethibey belediyesinin telefon numarası 2722442035’tir. Bu numarayı arayarak Fethibey Belediyesi çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. Afyonkarahisar’ın merkez ilçesine bağlı olan Fethibey belde belediyesinin faks numarası ise 2722442327’dir.

Benzer İçerik  Balıkesir BASKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Adana Yumurtalık Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı (Bireysel Hizmetler)