Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Adana Yumurtalık Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
360
Adana Yumurtalık Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Yumurtalık Belediyesi işçi alımı çerçevesinde birçok personelin istihdam edilmesi amaçlanıyor. Buna göre Yumurtalık Belediyesi memur ve işçi alımı içinde vasıfsız temizlik işçisi, lisans mezunu uzmanlar, şoför, güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Belirlenmiş olan kriterler ise şu şekildedir;

  • Güvenlik görevlisi olarak belediyede çalışmak isteyen kişiler için bir güvenlik sertifikası sahibi olma zorunluluğu söz konusudur. Bu sertifikanın, belirlenmiş olan toplam ders saatine sahip olması gerekmektedir. KPSS zorunluluğu yoktur. Sınav ile alım yapılacaktır.
  • Yumurtalık Belediyesi iş ilanı, İşkur ile ortaklaşa düzenlenmiştir. Şoför alımları için ehliyet sahibi olma gibi bir şart vardır. Daha sonra alım çerçevesinde sınav yapılacaktır.
  • Lisans mezunu kadrolar için üniversite mezuniyeti olma zorunluluğu vardır. Belirtilmiş olan bölümleri bitirmek gerekmektedir. Bu bölümlerden mezun olan kişiler, başvuru işlemleri bizzat yapmak zorundadırlar. Bunun için Yumurtalık Belediyesi binasına gitmek gerekmektedir.
  • Temizlik işçisi alımlarında KPSS şartı aranmaz. Genel şartlara uyumluluk söz konusudur.
  • Başvuru sırasında kişilerin mutlaka bizzat orada bulunmaları şarttır. Başvuru yaşı olarak 18 sınırı vardır. TC vatandaşı olmak gerekmektedir.
  • Yumurtalık Belediyesi personel alımı ile ilgilenen insan kaynakları departmanı ziyaret edilebilir.

İlçe çok kalabalık olmayan nüfusu ile dikkat çekmektedir. Buna göre Yumurtalık sınırları içinde sadece 18463 kişi yaşamaktadır. Belediye ile iletişime geçmek ise son derece kolaydır. Bunun için bir takım iletişim kanalları aktif olarak hizmet vermektedir. www.yumurtalik.tr web sitesine giriş yapılabilir. Elektronik posta yollamak için ise yumurtalikbelediyesi@mynet.com adresinin ziyaret edilmesi mümkündür. Buna ek olarak hem faks hem de telefon ile yapılacak olan görüşmeler için ilgili numaralar kullanılabilir. 3226712113, kurumun faks numarasıdır. Telefon numarası ise 3226712017 olarak hizmet vermektedir.

Benzer İçerik  Çorum İskilip İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.