Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Adıyaman Bölükyayla Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
400
Adıyaman Bölükyayla Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Bölükyayla Belde Belediyesi işçi alımı Adıyaman bölgesinde işsizlik oranının düşürülebilmesi adına atılmış bir adımdır. Özellikle terör olaylarından sık etkilenen Adıyaman’da işsizlik sıkıntısı çeken çok sayıda kişi vardır. Belde Belediyesi işçi alımları 2018 yılının sonuna doğru yapılacak. Üstelik burada KPSS şartı da aranmayacak.

Bölükyayla Belde Belediyesi Personel Başvurusu

Belde Belediyesinde işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların başvuru yapması gerekiyor. Bölükyayla Belde Belediyesi personel alımı için iki adet şart aranıyor. Bunlardan biri ilköğretim diploması, biri de TC vatandaşı olmak. Aynı zamanda terör örgütleri ile herhangi bir bağ olmaması da önemli bir detaydır. Belediyeye gelerek iş başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Gerekli olan kimlik, diploma, adli sicil kaydı belgeleri hazır edilmelidir.


Adıyaman Bölükyayla Belde Belediyesi Her Yıl İşçi Alımı Yapıyor

Adıyaman’da ve çevresindeki illerde işsizlik oranlarının çok olması, insanların Batı’ya göç ediyor olması Adıyaman Belediyesi’nin işçi alımını arttırmıştır. Adıyaman Bölükyayla işçi alımı sayesinde çevredeki işsizlik oranlarında belirgin bir düşüş yaşanmıştır.

Bölükyayla Belde Belediyesi Bilgileri

Adıyaman Bölükyayla 2300’ü aşkın nüfusu ile bir Belde Belediyesidir. Belde belediyesinin telefonu 4167357006’dır. Belediyenin faks numarası 4167357171’dir. Belediyenin mail adresi ve internet sitesi yoktur. O nedenle işlem yapmak isteyen ya da başvuruda bulunacak olan kişilerin mutlaka belediyeye gitmesi ve başvuru formu alması gerekecektir. Adıyaman Bölükyayla Belde Belediyesi her yıl işçi ve personel alımı yapıyor. İşsizlik oranları bu sayede azalırken, başka şehirlere göç de azalıyor. Bunun yanında terör ile mücadele eden bir şehir olduğundan vatandaşlar büyük sıkıntı çekiyor. Belediye ise kişilere çalışma imkanı sunuyor. Adıyaman Bölükyayla Belde Belediyesi personel alımı için yapılması gereken tek şey başvurmaktır.

Benzer İçerik  Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.