Adıyaman Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Adıyaman Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
839 okunma
Adıyaman Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman belediyesi işçi alımı şartları çerçevesinde belirlenmiş olan kriterler üzerinden personel istihdamı gerçekleştirilecektir. Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunmaktadır. Nemrut Dağı ile ünlüdür. Bölgenin en sakin ve huzurlu kentlerinden birisidir. Büyükşehir özelliği söz konusu değildir. Belediye, hem merkez hem de merkeze bağlı olan ilçeler üzerinde etkinlik göstermektedir. Merkez nüfusu son sayıma göre 224215 şeklindedir. Adıyaman Belediyesi memur alımı, belli şartlara uygun olarak şu şekilde yapılmaktadır;

  • Belediye bünyesinde temizlik işçisi alımı söz konusudur. En az 18 yaşında olma kuralı vardır. TC vatandaşlığı şartı aranmaktadır. KPSS kuralı yoktur. Sınav, bizzat belediye tarafından gerçekleştirilecektir. Sınava girmek ve başvuru yapmak isteyen kişilerin, bizzat kendilerinin kuruma intikal etmesi gerekmektedir. Burada kendilerine verilecek olan başvuru formu ile işlem tamamlanacaktır.
  • Adıyaman İşkur ile beraber gerçekleştirilecek olan alımlarda güvenli personeline de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kişiler için güvenlik sertifikası zorunluluğu vardır.
  • Lisans düzeyinde ise KPSS şartı ve diploma beyan edilmesi gerekilmektedir.
  • Yapılacak olan güvenlik soruşturması sonrasında kazanan kişilerin isimleri ilan edilecektir.
  • Bunun sonrasında bir takım belgeler istenecektir.
  • Tüm başvurular ile alakalı olarak sürecin başından sonuna kadar görev yapacak olan ilgili departmanın insan kaynakları bölümü olduğunu belirtmek gerekiyor.

Adıyaman Belediyesi personel alımı konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin kullanımına sunulmuş olan 4162161020 numaralı bir telefon numarası vardır. Bu telefona ek olarak faks numarası da belirlenmiştir. Kuruma faks çekmek isteyen kişiler, alan kodu ile beraber 4162161027 numaralı hattı istedikleri zaman kullanabilirler. Ayrıca Adıyaman Belediyesi, bir web sayfası ile de hizmet vermektedir. Resmi web site adresi www.adiyaman.bel.tr şeklinde iken elektronik posta için bim@adiyaman.bel.tr adresini tercih etmek mümkündür.

İlginizi Çekebilir;

Halkbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

HSBC Swift Kodu, HSBC Swift Kodu Sorgulama

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasından İlave Tedbirler

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2020, İş Bankası Atm’den Günlük Para Çekme

Halkbank Leasing Hesaplama, Halk Leasing Finansal Kiralama

Benzer İçerik  Evciler İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları