Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
11 Kasım 2018
792 okunma
Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Karacasu belde belediyesi personel alımı başvuruları için web sitesinden ya da belediye binasına bizzat giderek halledebilirsiniz.  Bolu Karacasu belde belediyesi personel alımı için başvuru ve personel alımı için detaylı bilgi edinmek isteyenler belediyenin telefon numarası olan 3742628501 numarayı arayarak buradan detaylı bilgi sahibi olabilirler.  Sözleşmeli ve kadrolu personel alımları yapılan Karacasu belde belediyesi yaptığı duyurularla hangi tarzda personel aradığını, kaç tane personel alacağını ve hangi pozisyonların boş olduğu bilgilerini paylaşmaktadır. Karacasu belediyesi Bolu ilinin bir belde belediyesidir.

Bolu Karacasu Belde Belediyesine Personel Alımı İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Bolu Karacasu belde belediyesine personel alımı için başvuru yapacak olan insanların belediyenin web sitesine girerek başvuru yapmaları yeterli olacaktır. Web sitesi üzerinden başvuru yapamadıysanız belediye ile telefondan iletişim kurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ya da direkt olarak belediye binasına giderek başvuru işlemlerinizi halledebilirsiniz. Karacasu belediyesi telefon numarasını tuşlayarak personel alımı için detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Karacasu Belediyesi Personel Alımı Şartları

Karacasu belediyesi personel alımı sözleşmeli ve kadrolu olarak yapılmaktadır. Sözleşmeli personellerde aranan özellikler ve kadrolu personellerde aranan özellikler birbirlerinden farklıdır. Bu yüzden belediye ile görüşerek bu bilgileri edinebilirsiniz. Belediyenin sizden istediği evraklarda seçtiğiniz kadroya göre farklılık gösterir. Ancak evraklarınızın eksiksiz ve tamamen güncellenmiş olması gereklidir. Eksiksiz ve hepsi güncellenmiş olan evraklarınızı belediyeye el ile teslim etmeniz zorunludur.

Karacasu Belediyesi İletişim

Karacasu belediyesi ile iletişime geçerek personel alımları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Karacasu belediyesi ile yazışmalarınız için 3742628502 faks numarasını kullanabilirsiniz. Bunun dışında Karacasu belde belediyesi ile mail yolu ile de iletişime geçebilirsiniz. Karacasu belde belediyesinin mail adresi yaziisleri@karacasu.bel.tr adresidir. Bu adresten de belediyeye ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çankırı Şabanözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kuveyt Türk Hesap Açma Başvurusu 2021 | Kuveyt Türk Hesap Açma İçin Talep Edilen Belgeler Nelerdir

İş Arayan Kayıt Belgesi Nasıl Alınır?, İŞKUR 2020 İş kayıt belgesi nasıl çıkartılır?

Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları