Halkbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Halkbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Halkbank günlük para çekme limiti yükseltme, Halkbankası bankamatikten günde ne kadar para çekilir, Halk bank günlük para çekme limitleri en yüksek kaçtır gibi detaylar makalemizde!

Anasayfa > Türkiye Halk Bankası > Halkbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti
28 Mayıs 2018
2.552 okunma
Halkbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Tüm Halkbank ATM’leri üzerinden 2022-2023 yılında belirlenen para çekme ve yatırma limitlerine uyum sağlandığında finansal işlemler anında gerçekleşir. Kişiler aynı zamanda döviz çekme, altın alım-satım, fatura ödeme gibi işlemlerini de ATM’lerden gerçekleştirme hakkına sahiptir.   Banka kartı olmadan da para yatırma ve çekme işlemlerinde bulunulması mümkün. Bunun için ise T.C. Kimlik numaranızı kullanmanız gerekiyor. Bankanın belirlediği miktarların üzerinde çekim ve yatırım işlemlerinde bulunmak isteyenler ise Halkbank günlük para çekme limiti arttırma gibi işlemler adına banka personelleri ile görüşme sağlamalıdır.

Halkbank Para Çekme Limitleri

Eğer para çekme işlemlerinde bulunmak istiyorsanız bunun için öncelikle Halkbank ATM’sine giriş yapmalısınız. ATM üzerinden para çekme işlemlerinde bulunacak olan kişilerin daha önceden aldıkları şifreler ve banka kartlarını kullanmaları gerekiyor. Daha sonra işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bunun için banka alt ve üst limit belirler. Belirlenen limitlere uyum sağlanması şart.


  • Gün içinde müşteriler için Halkbank atm para çekme limiti olarak 1.000 TL uygulamaktadır. Bunun üzerinde yapılacak olan para çekme işlemleri adına komisyon ücreti kesilir.
  • Aklınıza takılan soruları yöneltmek, para çekme limitlerinizi arttırmak ya da Halkbank karekod (qr kodu) ile para çekme hakkında sorularınızı iletmek adına 444 0 400 müşteri hizmetleri numarasını aramanız mümkündür.
  • Kartsız işlemler bölümü üzerinden ise Halkbank atm’den kartsız para çekme işlemleri yapılır.
  • Altın alıp satma Halkbank atm’den döviz çekme gibi işlemlerde ATM’ler üzerinden gerçekleştirilebilir.

Halkbank Para Yatırma Limitleri

Türkiye’nin her noktasından Halkbank ATM’leri üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunulması mümkün. Bunun için kişiler banka kartları ya da kredi kartları ile ATM’ye giriş yapmalı. Daha sonra şifrelerini yazarak hesaplarına erişim sağlamalıdır. Banka para yatırma işlemleri adına da alt ve üst yatırım limitleri belirlemiştir. Bu yatırım limitlerine uyum sağlayarak yatırım işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

  • 24 saat içinde Halkbank atm’den para yatırma limiti olarak en fazla 40 banknot yatırma hakkı tanır. Gün içinde en fazla 20 bin TL yatırım yapılabilir.
  • Yatırım yapacağınız paraların ıslak ya da yırtık olmamasına özen göstermeniz gerekiyor. Aksi taktirde yatırım işlemlerini gerçekleştiremezsiniz ve sistem hata vererek paranızı geri iade eder.

Hesaptan hesaba olmak üzere havale ücreti olarak 1 TL kesinti yapar. Halkbank  kartsız para yatırma ücreti de aynı şekilde belirlenir. Kartsız işlemler bölümü üzerinden yatırım yapılır.


Benzer İçerik  Halkbank ATM'den Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?