Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
955 okunma
Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski memur ve işçi alımı, belli kriterler üzerine yapılmaktadır. Adana su ve kanalizasyon idaresi bünyesinde çalışacak olan kişilerin, belediyenin gerçekleştireceği ilanlara bakması ve bu çerçevede hareket etmesi gerekmektedir. Başvurular bizzat kişi tarafından yapılmak zorundadır. Başvuru sahibi olan kişinin akrabasının ya da yetki verdiği başka bir şahsın başvuruları geçersiz sayılmaktadır. Adana İşkur ile ortak bir şekilde ilana çıkılmıştır. Tüm detaylara İşkur sayfası üzerinden de erişim sağlamak mümkündür.

Adana Aski işçi alımı noktasında vasıfsız olarak tanımlanan kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Kişilerin, KPSS ya da benzeri bir sınava girmelerine gerek yoktur. Aski, bünyesinde güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Başvuru sahiplerinin mutlaka, güvenlik görevlisi eğitimi aldıklarına dair bir sertifika ile ASKİ’ye bizzat gitmeleri gerekmektedir. ASKİ, başvuru sahiplerinden özgeçmiş istemektedir. Özgeçmiş, okunaklı bir şekilde doldurulmalıdır. Ayrıca kurum tarafından verilen başvuru formunun doldurulması da gerekmektedir. Bu şekilde işlemler tamamlanmış olacaktır.

Adana Aski bağlı idareler personel alımı, belediye ile eş güdümlü ve onun bilgisi dahilinde yapılmaktadır. Buna göre insan kaynakları departmanı üzerinden gerekli olan başvuru işlemleri yapılabilmektedir. Vasıfsız personelin yanı sıra kurum, zaman zaman teknik konularda çalıştırmak ve istihdam etmek üzere de alım yapmaktadır. Böyle durumlarda diploma şartı ön plana çıkar.


Kurumun genel müdürlük santral telefon numarası 3224571025 şeklindedir. Kent merkezi içinde yaşayan kişiler ise 185 numaralı çağrı merkezini istedikleri zaman arayabilirler. Ayrıca belediyeye bağlı olan bu kurumun bir elektronik posta adresi de söz konusudur. Buraya ileti göndermek mümkündür. İlgili adres, askom@adana-aski.gov.tr şeklindedir. http://www.adana-aski.gov.tr ise kurumun resmi web adresidir. Her türlü konu hakkında bu iletişim yöntemleri sayesinde bilgi almak oldukça basittir.

Benzer İçerik  Kurucaşile İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Deski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Kozan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları