Adana Ceyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Adana Ceyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Adana Ceyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
763 okunma
Adana Ceyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ceyhan Belediyesi memur alımı çerçevesinde ilana çıkılmış ve gerekli olan tüm şartlar ilan edilmiştir. Adana’nın en büyük ilçelerinden birisi olan Ceyhan sınırlarından sorumlu olan belediye, farklı kadrolarda istihdam yapacaktır. Ceyhan Belediyesi personel alımları için oluşturulmuş olan kriterler şunlardır;

  • Belediye çalıştırılmak üzere sağlık personeli alınacaktır. Başvuru yapacak olan kişilerin, mutlaka ilgili bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Lisans düzeyindeki başvurularda KPSS şartı söz konusudur. Bu puanlara göre bir sıralama yapılacaktır.
  • Ceyhan Belediyesi İşkur alımı çerçevesinde KPSS şartı içermeyen personel alımı da söz konusudur. Buna göre işçiler için böyle bir zorunluluk belirtilmemiştir. Vasıfsız olarak tanımlanan bu kadrolar için bizzat başvuru yapılması gerekmektedir. Belediye binasına gitmek ve verilecek olan forma gereken bilgileri yazmak şarttır.
  • Buna ek olarak belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere güvenlik personeli de istihdam edilecektir. KPSS şartı aranmaz. Güvenlik sertifikasının alınması gerekmektedir. Bu sertifika ile başvuru yapılacaktır.
  • Tüm süreç içinde genel bir takım kurallar söz konusudur.
  • Kişilerin mutlaka TC vatandaşı olması ve 18 yaşını doldurmaları şarttır.
  • Başvuru sürecinin sonuçları ise kısa bir süre içinde açıklanacaktır.

Ceyhan Belediyesi personel alımı konusunda bilgi vermektedir. Direkt bilgi edinebilme kanalları hem açık hem de çok fazladır. Bunların başında ise 3226134020 numaralı telefon gelmektedir. Ayrıca 3226134026 numaralı faks tercihinde de bulunmak mümkün olacaktır. Elektronik posta göndererek bilgi alımını gerçekleştirmek isteyen kişiler için ise info@ceyhan.bel.tr aktif olarak kullanılabilir. Belediyenin resmi internet sitesi ise www.ceyhan.bel.tr adresi üzerinden yayın yapmaktadır. Kentin en büyük ve en gelişmiş ilçelerinden birisi olan Ceyhan, 159243 kişini yaşadığı bir yerdir. Merkezde bulunur. Tarihi ve doğal güzellikleri fazladır.

İlginizi Çekebilir;


Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aladağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Saimbeyli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Seyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Pozantı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Benzer İçerik  Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları