Adana Tufanbeyli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Adana Tufanbeyli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Adana Tufanbeyli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
899 okunma
Adana Tufanbeyli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Tufanbeyli belediyesi işçi alımı için bazı kadrolar belirlenmiştir. Buna göre hem vasıflı hem de vasıfsız olmak üzere personeller, belediye bünyesinde çalıştırılacaktır. Bunlar için belli bir takım kural ve şartlar söz konusudur. Tufanbeyli personel alımları çerçevesinde şartlar şöyledir;

  • Belediyede çalıştırılmak üzere vasıfsız işçi alımı yapılacaktır. İşçi adaylarının mutlaka 18 yaşında büyük olmaları gerekmektedir. TC vatandaşı olmayanların başvuru yapma hakkı söz konusu değildir. İşçi alımlarında KPSS şartı ve lisans diploması aranmaz. Başvurular bizzat gerçekleştirilecektir.
  • Tufanbeyli Belediyesi İşkur alımı çerçevesinde kurum içinde istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları şarttır. Kişilerin, mutlaka bir güvenlik şirketinden eğitim aldıklarına dair sertifika ile başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
  • Belediyede çalıştırılmak üzere şoför alımı yapılacaktır. Kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs kullanmasını bilen kişiler bizzat başvuru yapabilirler. KPSS şartı yoktur. Merkezi sınava girme zorunluluğu söz konusu olmadığı için sınav bizzat belediye tarafından yapılacaktır.
  • Tüm süreç sonunda kazanmayı hak eden kişilerin isimleri açık bir biçimde duyurulacaktır.
  • Tufanbeyli Belediyesi personel alımı hususunda her türlü bilgi alımı ve başvuru süreci, insan kaynakları departmanı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

18234 kişinin yaşamış olduğu ilçe, Adana il sınırları içinde yer almaktadır. Belediye ile iletişim kurmak isteyen kişiler için birçok farklı alternatif söz konusudur. Buna göre 3227818391 numaralı sabit hat aranabilir. Santral üzerinden istenilen departmana bağlantı gerçekleştirilmektedir. Belediyeni kendisine ait olan ve tasarımı ile dikkat çeken www.tufanbeyli.bel.tr adında bir web sayfası da mevcuttur. Ayrıca elektronik posta yollamak da mümkündür. Çok kısa süre içinden belediye tarafından dönüş sağlanan email adresi tufanbeyli@tufanbeyli.bel.tr olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir;


Adana Ceyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çankırı Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Yumurtalık Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasya Ziyaret Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Benzer İçerik  Diyarbakır Eğil Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları