Ziraat Bankası Trafik Sigortası, Ziraat Bankası Trafik Sigortası Teklifi -

Ziraat Bankası Trafik Sigortası, Ziraat Bankası Trafik Sigortası Teklifi

Anasayfa > Türkiye Ziraat Bankası > Ziraat Bankası Trafik Sigortası, Ziraat Bankası Trafik Sigortası Teklifi
05 Kasım 2018
1.131 okunma
Ziraat Bankası Trafik Sigortası, Ziraat Bankası Trafik Sigortası Teklifi

Ziraat Bankası trafik sigorta poliçesi yapılırken, aracınız için özellikle tüm hasar durumlarının göz önünde bulundurulması sağlanıyor. Müşterilerin kaç yıldır ehliyetlerinin bulunduğuna, yaşlarına bağlı olarak trafik sigortasının masrafları da değişiklik gösterecektir. Araç yardım hizmeti alabilir, karayollarında zorunlu olan poliçeyi Ziraat Bankası güvencesiyle oluşturabilirsiniz. Aracınız için en uygun fiyatlarla sigortayı yaptırarak, trafik kazaları ve üçüncü şahıslar tarafından verilecek maddi zararları ortadan kaldırabilirsiniz.

Ziraat Bankası araç sigortası teklif alma hizmetini özel olarak sigorta hizmeti verilmesi için açılan web sitesi üzerinden sürdürüyor. Müşterilerin bu sayfa bünyesinde ödemelerini internet bankacılığıyla yapması mümkün olduğu gibi, poliçe şartlarını incelemesi de mümkün oluyor. Şubelerden görüşme gerçekleştirebilir, internetten telefondan veya bilgisayardan yapacağınız girişlerle ise aracınız için özel bir teklif almanız sağlanacaktır.

Ziraat Bankası Trafik Sigortası Teklifi

T.C. Kimlik numarası, vergi numarası, yabancı kimlik numarası veya pasaport numarasının “Kimlik tipi” bölümüne girilmesi gereklidir. Daha sonra ise aracın 0 – 2. El araç – yenileme türlerinden biri işaretlenmelidir. Aracın plakası da yazıldıktan sonra, güvelik kodu bölümü şekildeki gibi doldurulmalıdır. Ziraat Bankası araç sigorta teklif alma işlemlerinin web sitesi üzerinden yapılması mümkün.

Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası

Ziraat Sigorta güvencesiyle, aracınız için özel olarak belirlenen teklifi değerlendirebilir, Ziraat Bankası’nın sigorta acentesiyle birlikte sigortanızı yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en uygun tekliflerini vermek için özellikle internet bankacılığı yapılan adresinin yanı sıra, sigorta adresinde de bilgilere ulaşılması sağlanıyor. Aracınız için teklif almak istediğiniz taktirde, yukarıda yer verilen bilgileri doldurmanız zorunlu olacaktır.


Ziraat Bankası trafik sigortası fiyatları 2022-2023 yılı için belirlenirken, özellikle ödemelerin ve teminatların genel şartlara uygun olması sağlanıyor. Ziraat tarafından verilen özel bir ek teminat aracılığıyla, banka şubesinden yapılacak olan sigorta başvurularında ayrıca araç yardım hizmeti de veriliyor. Araçla ilgili yapılacak olan yardım, yolda kalma durumları için her türlü desteği kapsıyor. Ziraat internet bankacılığı aracılığıyla işlemlerinizi halletmek için tıklayınız.

Benzer İçerik  Ziraat Bankası Kredi Başvurusu | Ziraatbank İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Ziraat Bankası Trafik Sigortası Ek Teminatları

Sigorta acentenizle görüştüğünüz taktirde, bulunduğunuz yere en yakın olan destek ekibinin gönderilmesi sağlanacaktır. Bu sayede sadece trafik sigortası için değil, ek olarak yol yardım hizmeti için de Ziraat Bankası’nın belirlediği poliçeden faydalanmış olursunuz. Müşterilerin teklif sunulan sigorta seçeneği sayesinde makul ve zorunlu masraflarla ilgili ödemeler açısından hiçbir sorun yaşamaması sağlanır. Türkiye’nin hangi şehrinde olduğunuz fark etmeksizin araç yardım hizmeti, kara yolları motorlu araçlar zorunlu sorumluluk sigortasına uygun şekilde veriliyor.

İlginizi Çekebilir;

Akbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası – Akbank

Yapı ve Kredi Bankası Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortaları | Araç Sigortaları | Yapı Kredi

Halkbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası – Halkbank

Garanti Bankası Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası Başvuru | Garanti Bankası

HSBC Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Poliçesi | HSBC