Akbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası - Akbank - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası – Akbank

Akbank trafik sigortası teklifi, Akbank trafik cezası taksitlendirme, Akbank trafik cezası ödeme ve Akbank trafik taşıt sigortası ile ilgili her türlü bilgi yazımızdadır.

Anasayfa > Akbank > Akbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası – Akbank
27 Eylül 2018
1.485 okunma
Akbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası – Akbank

Akbank zorunlu trafik sigortası, araç sahiplerine avantajlar sunuyor. Hem zorunlu trafik sigortası hem de kasko seçenekleriyle hizmet veren banka, 18 yaş üzerindeki tüm vatandaşlara araç sigortası opsiyonunu sunuyor.

Araç sigortasının amacı; trafikte meydana gelebilecek muhtemel kazalarda araçların hasarlarını karşılamak ve güvence altına almak üzere yapılır. Sigorta kapsamında karşı araçların da güvencesi sağlanıyor.

Akbank Araç sigortası Kapsamları

Zorunlu trafik sigortası fiyatları hesaplama sistemi üzerinden 2018 güncel ücretlendirmelere erişim sağlayabilirsiniz. Akbank trafik sigortası; herhangi trafik kazalarında hem maddi hem de bedensel zararlar dolayısıyla olası tazminat taleplerinde de karşılama olanağı sunuyor.

Tüm bu talepler güvence altına alınarak, zorunlu trafik sigortası prosedürlerine göre ödeme seçenekleri sunuluyor. Akbank şubelerinden direkt olarak başvuru yapılabilir ve tüm şubelerden bilgi alınabilir. Ayrıca Akbank Direkt İnternet, Telefon ve Mobil şubelerden konuyla alakalı detaylı bilgiler ve başvurular yapılabilir.

Akbank Zorunlu Trafik Sigortası


Akbank trafik sigortası fiyatları 2018 prim tutarı, internet bankacılığı sisteminde güncel olarak veriliyor. Trafik sigortasının süresi 1 sene olarak belirlenmiştir. Prim tutarları, araçların plaka kaydının yani bağlı olunan şehirlere göre belirleniyor. Ayrıca hasar geçmişleri ve taşıtlara ait bilgiler (yıl, marka, model vs..) primleri belirleyen unsurlar arasında yer alıyor.

Trafik sigortası primleri peşin olarak ödenebildiği gibi taksitli olarak ya da kredi kartları ile ödenebilir opsiyonda sunuluyor. Sigorta başvurusu yaptıktan hemen sonra poliçe başlar ve 1 yıl boyunca teminatlar güvence altına alınmış olur.

Akbank Araç Kaskosu

Trafik sigortası taksit yapan bankalar arasında olan Akbank, araç sahiplerine hasar ve zararlarını güvence altına almaları için ek bir sigorta seçeneği sunuluyor. Araç kaskoları zorunlu olmamakla birlikte araç sahiplerinin isteği doğrultusunda yapılır.

Benzer İçerik  Akbank KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), Taksitli Ticari Kredi - Akbank

Akbank’ın Kırmızı Kasko programıyla, 10 yaş altındaki tüm araçlar sigorta ediliyor. Üstelik ticari araçlarda Kırmızı Kasko avantajlarından yararlanabiliyor. Bu kapsamda sadece kazalardaki hasar güvencesi değil çalınmalara karşı da güvence sağlanıyor.

Ayrıca kasko hizmetleriyle araç sahiplerine kolaylık sağlayan ek kampanyalar sunuluyor. Ferdi kaza ve yol yardım hizmetleri ile hem kasko sahiplerine hem de karşı araç sahiplerine güvence sağlanıyor.