Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Halkbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası – Halkbank

05.11.2018
285
Halkbank Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası – Halkbank

Trafik sigortası başvurusu Halkbank tarafından detaylı bir biçimde planlanmıştır. Kişilerin herhangi bir kazaya karışması durumunda bütün maddi sorumluluk ve hukuki süreç Halkbank tarafından devam ettirilecektir. Tüm bu işlemler 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu çerçevesinde kişilere sunulmaktadır. Trafik sigortası zaruri bir ihtiyaçtır. Trafikte çok daha sorunsuz hareket edebilmek için güvenilir bir bankadan bu tür bir destek almak kaza ya da aracınız ile alakalı herhangi bir sorunda sizi rahatlatacak ve maddi sorumluluğunuzu azaltacaktır.

Zorunlu Trafik Sigortasının Koşulları Nelerdir?

Halkbank Sigorta kapsamında kişilere sunulan zorunlu trafik sigortasının temel özelliklerinden bazıları şu biçimde sıralanır;

  • Trafik sigortası poliçesinin süresi 1 senedir.
  • 1 sene dolmadan gerekli olan yenileme işlemlerini tamamlarsanız hasarsızlık indiriminden de faydalanma imkanınız bulunmaktadır.
  • Ödeme işlemleri sırasında dilerseniz kredi kartınızı dilerseniz de hesap kartınızı kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sistem sayesinde poliçe yenileme süreci ile uğraşmadan aracınızı ve kendinizi Halkbank tarafından koruma altına alabilirsiniz.
  • Ödeme işlemleri sırasında toplam tutarın taksitlendirilmesi de söz konusudur. Tutarın 4 eşit taksite bölünmesi için gerekli olan düzenlemeler de yapılmıştır. Bu taksitlendirme sebebi ile ekstra herhangi bir faiz ödemeniz de söz konusu olmayacaktır.

Bu hususlara göz atıldığı zaman sigorta kategorisi altında en memnun eden girişimlerden birinin direkt olarak Halbank tarafından sağlandığı da ayrıca belirtilmelidir. Zorunlu trafik sigortası sayesinde hem kendi maddi durumunuzu hem de ortaya çıkacak olan hukuki sorunları minimuma indirme imkanını elde edebilirsiniz.

Başvuru İçin Ne Yapılmalıdır?

Halkbank zorunlu trafik sigortası başvurusu ve gerekli kayıt adımlarının tamamlanması için size en yakın olan Halkbank şubenize gelmeniz yeterli olacaktır. Bu şubeler üzerinden bireysel müşteri hizmetleri temsilcileri size gerekli desteği kısa bir süre içerisinde verecektir. Hızlı işlem gerçekleştirmek ve güvenilir sigorta uygulama şekillerinden faydalanabilmek için Halkbank oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Benzer İçerik  Halkbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Faiz Hesaplama Tutar: Döviz Cinsi

Diğer Sigorta Seçenekleri Nelerdir?

Halk Sigorta trafik sigortası dışında diğer sigortalardan da faydalanarak aracınızı tam olarak koruma altına alabilirsiniz.

  • Araç kaza sigortaları
  • Araç dışı kaza sigortaları
  • Genişletilmiş kasko sigortası
  • Ferdi kaza sigortası

Diğer bankalar ile kıyaslandığı zaman kişilerin elde edecekleri işlem kalitesinin Halkbank bünyesinde üst seviyede olacağından emin olabilirsiniz. Kurumdan istediğiniz teminatlara göre ödemeniz gereken tutar da değişim gösterecektir. Bu nedenle her bütçeye uygun farklı sigorta seçeneklerini bulmanız mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.