Ziraat Bankası Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı -

Ziraat Bankası Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı

Anasayfa > Türkiye Ziraat Bankası > Ziraat Bankası Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı
05 Kasım 2018
1.014 okunma
Ziraat Bankası Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı

Ziraat Bankası kredili mevduat hesabı sayesinde, hesabınızda para olmasa dahi çekim yapabilir ve ay sonunda ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız krediye bağlı olarak, faiziniz de sadece hesabınızın eksiye düştüğü günlere uygun şekilde kesilecektir. Sadece bir ay sonunda kesme işlemi gerçekleştirilmesi gerekmediği gibi, üç ay sonuna dek kesimin yapılması mümkün olacaktır. Ziraat Bankası tarafından belirlenen mevduat hesapları arasında özellikle acil paraya ihtiyacı olan müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği bir yapısı bulunuyor.

Bankkart ile ATM’lerden yapılacak olan para çekme işlemlerinde, hesabınızın artıda olması gibi bir şart bulunmuyor. Kredili mevduat hesabınız ekside olsa dahi, Ziraat Bankası Bankkart nakit avans ile günlük limitiniz kadar para çekme işlemi yapabilirsiniz. Bankanın hesabınız için belirlediği sınırlar içerisinde çekiminizi yaparken, faiz oranlarını ve ödemeyi ne kadar tutarda yapacağınızı da görmeniz sağlanır.

Ziraat Bankası Avans Hesap Nedir?

Avans hesap, istediğiniz zaman ihtiyaçlarınızı karşılamanız için para çekmenize imka tanıyan bir kredi hesap türüdür. Banka şubesine gitmeniz gerekmeden, sıra beklemeniz veya evraklarla uğraşmadan para çekmenize yarayan bir hesaptır. Ziraat Bankası kredili mevduat hesabı limit artırımı nasıl yapılır? Kredili mevduat hesabınızın limitinin, aylık gelirinize de uygun şekilde düzenlenmesi ve bu sayede tarafların mağdur olmaması sağlanır. Ziraat Bankası şubelerine giderek veya iletişim numaralarından bankayla görüşme gerçekleştirerek, hesabınızın limitini artırmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yapılacak olan incelemelerin ardından, hesabınızın limiti sizin istediğiniz seviyeye getirilecektir. Banka tarafından güncelleme yapıldığı belirtildiği andan itibaren ise artık eski limit yerine, güncel limit aracılığıyla kredi çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Ziraat Bankası Avans Çekimi

Türkiye’de tüm Ziraat Bankası ATM’lerinden yedi gün yirmi dört saat boyunca para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası Avans Hesap başvurusu yapıldığında, kredi limitinizin ve bu hesabınızın özellikleri hakkında detaylı olarak açıklama yapılacaktır. Çekeceğiniz krediler için % kaç oranında faizle karşılaşacağınız, ödemelerinizi hangi günlerde yapmanız gerektiği gibi bilgilere aynı zamanda çekim esnasında da ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, avans çekiminin hesabınızda onaylanması ve paranın elinize geçmesi halinde anında hem e- posta adresinize hem de cep telefonunuza bilgi gönderilecektir.

Benzer İçerik  Ziraat Bankası Kredi Başvurusu | Ziraatbank İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Ziraat Avans Hesap Hayat Sigortası

Ziraat Avans çekiminde müşterilerin pek çok kredi türünde olduğu gibi bir hayat sigortası yaptırmaları da zorunlu değildir. Bu durum tamamen müşterinin isteğine kalmış bir durum olduğu için, ekstra masrafların oluşmaması, kredi tutarının üzerine sadece faiz oranının bedeli eklenerek ödeme tutarının belirlenmesi sağlanıyor.

İlginizi Çekebilir;


QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank

Garanti Bankası Avans Hesap, Avans Hesap Hesaplama ve Başvuru

Ziraat Bankası Hayat Sigortası, Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hayat Sigortası

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme 2021 | Ziraat Taksitli Nakit Avans Para Çekme

Anadolubank Kobi Kredisi ( Ticari Kredi), Anadolubank Esnaf Kredisi Hesaplama