Afyonkarahisar Gebeceler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Gebeceler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Gebeceler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
831 okunma
Afyonkarahisar Gebeceler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Gebeceler Belde Belediyesi işçi alımı için belediye yetkilileri İş-kur üzerinden ilan vermektedirler. Belediye içerisinde boşalan bir pozisyonun olması ya da yeni açılan pozisyonların varlığı nedeni ile zaman zaman işçi alımları yaşanmaktadır. Bu işçi alımları için Türkiye İş Kurumu resmi internet adresindeki ilanları takip edebilirsiniz.

Afyonkarahisar Gebeceler Belde Belediyesi Personel Alımı Şartları

Gebeceler Belde Belediyesi Personel Alımı Şartları genel şartlar ve özel şartlar olarak iki şekildedir. Genel şartlar öncelikli şartlardır. Bu şartları taşımayanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Özel şartlar ise işin gerekleri için gerekli olan şartlardır. Genel şartlar şöyle sıralanabilir: TC vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, taksirli suçlar dışında 1 yıl ve daha fazla hüküm giymemiş olmak, devamlı çalışmayı engelleyecek bir sağlık probleminin olmaması şartları genel şartlardır.

Genel ve özel şartları taşıyan kişiler yazılı ve ya sözlü sınava tabi tutulurlar. Bu sınavlar sonucunda başarılı olanların işe alımı gerçekleşir. İşe alım aşamasında güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılır. Bu araştırmalar sonucunda işe alımında bir engel bulunmaması gerekmektedir.


Afyonkarahisar Gebeceler Belde Belediyesi Personel Alımı İlanları

Gebeceler Belde Belediyesi personel alımı farklı pozisyonlardaki açık olan kadrolar için yapılmaktadır. Belde için gerekli olan bahçıvan, peyzaj çalışanı, çöpçü, büro memuru, şoför, beden işçisi, elektrikçi, tesisatçı gibi birçok alanda personel alımı gerçekleşebilmektedir.

Gebeceler Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Gebeceler beldesi 3324 kişilik nüfusa sahip bir beldedir. Gebeceler Belde Belediyesi telefon numarası 2722472060 ve faks numarası 2722472397’dir. Gebeceler belediyesinin bir başka iletişim adresi de gebecelerbld@ttmail.com mail adresidir. Ayrıca Gebeceler Belediyesinin internet sitesi olan www.gebeceler.bel.tr adresinden belediye hakkında detaylı bilgi alırken duyuruları da takip edebilirsiniz.

Benzer İçerik  Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Çayırbağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Düzağaç Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Sultandağı İlçe Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları