Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

QNB Finans Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesabı

13.10.2018
539
QNB Finans Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesabı

QNB Finansbank vadeli dolar hesabı açacak olan kişiler banka şubelerinden herhangi birine giderek başvuru yapabilir. Vadeli dolar hesabı adına belirlenen faiz oranları %0,08’dir.

QNB Finansbank Vadeli Dolar Hesabı Açmak

T.C. kimlik belgeniz ile beraber QNB Finansbank şubelerinden birine giderek vadeli dolar hesabı adına başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Finansbank vadeli hesap açma işlemleri adına internet bankacılığı üzerinden de hizmet sunar. Bunun yanı sıra 0850 222 09 00 numaralı telefon bankacılığı sisteminden yararlanıp müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirerek de vadeli dolar hesabı açabilir ve birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.


Vadeli Dolar Faiz Oranları

Finansbank faiz oranı kaç diye merak edenler için; %0,08. 1 günden 1100 güne kadar dilediğiniz vadeden yararlanarak hesap açma işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak. Hesabınız ise vade içindeki faiz değişikliğinden kesinlikle etkilenmez. Vade sonunda ise o güne ait olan faiz oranları yenilenir. Uzun vadelerde stopaj fırsatından da yararlanmanız mümkündür.

Vade sonunda hesabınız, siz aksini belirtmediğiniz müddetçe aynı vadede ve aynı faiz oranı ile yenilenir. www.qnbfinansbank.com adresine erişim sağladıktan sonra Finansbank vadeli faiz hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz tutarda yaptığınız yatırımlar ile piyasa koşullarından etkilenmeden güvenli birikimlerde bulunacaksınız.

Benzer İçerik  QNB Finansbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası - Finansbank
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.