QNB Finans Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesabı -

QNB Finans Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesabı

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finans Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesabı
13 Ekim 2018
1.073 okunma
QNB Finans Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesabı

QNB Finansbank vadeli dolar hesabı açacak olan kişiler banka şubelerinden herhangi birine giderek başvuru yapabilir. Vadeli dolar hesabı adına belirlenen faiz oranları %0,08’dir.

QNB Finansbank Vadeli Dolar Hesabı Açmak

T.C. kimlik belgeniz ile beraber QNB Finansbank şubelerinden birine giderek vadeli dolar hesabı adına başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Finansbank vadeli hesap açma işlemleri adına internet bankacılığı üzerinden de hizmet sunar. Bunun yanı sıra 0850 222 09 00 numaralı telefon bankacılığı sisteminden yararlanıp müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirerek de vadeli dolar hesabı açabilir ve birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Vadeli Dolar Faiz Oranları

Finansbank faiz oranı kaç diye merak edenler için; %0,08. 1 günden 1100 güne kadar dilediğiniz vadeden yararlanarak hesap açma işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak. Hesabınız ise vade içindeki faiz değişikliğinden kesinlikle etkilenmez. Vade sonunda ise o güne ait olan faiz oranları yenilenir. Uzun vadelerde stopaj fırsatından da yararlanmanız mümkündür.


Vade sonunda hesabınız, siz aksini belirtmediğiniz müddetçe aynı vadede ve aynı faiz oranı ile yenilenir. www.qnbfinansbank.com adresine erişim sağladıktan sonra Finansbank vadeli faiz hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz tutarda yaptığınız yatırımlar ile piyasa koşullarından etkilenmeden güvenli birikimlerde bulunacaksınız.

İlginizi Çekebilir;

QNB Finans Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Dönüşümlü Mevduat Hesabı – QNB Finansbank

Türkiye İş Bankası Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Faiz Oranları

QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı

Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2020

Anadolubank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Dolar – detaylar, faiz orani, para birimi

Benzer İçerik  QNB Finans Bank İnternet Bankacılığı, İnternet Şubesi'nde Güvenlik - QNB Finansbank