QNB Finans Bank Leasing Hesaplama, QNB Finansleasing Finansal Kiralama Türkiye -

QNB Finans Bank Leasing Hesaplama, QNB Finansleasing Finansal Kiralama Türkiye

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finans Bank Leasing Hesaplama, QNB Finansleasing Finansal Kiralama Türkiye
18 Ekim 2018
1.715 okunma
QNB Finans Bank Leasing Hesaplama, QNB Finansleasing Finansal Kiralama Türkiye

QNB Leasing ile birlikte satın almak istediğiniz bir makineyi QNB Finansleasing tarafından satın alınmasına daha sonra satın alınan bu makinenin tarafınıza kiralanması yöntemidir. Leasing yöntemi ile kiraladığınız ekipmanların kullanım hakkı sizde mülkiyeti ise QNB finansleasing’de olur. İmzaladığınız sözleşme sona erdikten sonra ekipmanın mülkiyeti direkt olarak size geçer. QNB finans bankın sunduğu bu yöntem hakkında detaylı bilgi almak için 0 850 222 0 900 hatlı numarayı arayarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Finansleasing avantajları

QNB finansleasing ile yaptığınız yatırımlarda KDV oranı diğer yatırımlara oranla daha düşüktür.  Leasing şirketi ile aranızda bulunana anlaşmaya göre yatırım projenizin yanı sıra projenin taşınması, gümrük gibi masraf gerektiren olaylarda Leasing şirketi tarafından karşılanabilir.  Bunun dışında Finansleasing ile yapacağınız anlaşma sayesinde vergi avantajı da sağlamış olursunuz.  Finanasleasing’e yapacağınız ödemeler şirket tarafından sabitlendiği için faiz ve ekonomideki dalgalanmalardan etkilenmez. QNB Finans Leasing sizin için en avantajlı fırsatları sunmaktadır.

Kimler Leasing’den Yararlanabilir

QNB finans bankın müşterilerine sunduğu en güzel hizmetlerden biri olan QNB finansleasing hizmetinden yararlanmak için yatırım yapmak istemeniz yeterli. QNB finans bankın leasing hizmetinden esnaflar, limited şirketler, serbest meslek sahibi olan profesyoneller, çiftçi, avukat, diş hekimi, doktor, her alanda üretim ve faaliyet gösteren şirketler dahil olmak üzere herkes Leasing avantajından faydalanabilir.  Elektronik eşyalar, ağır ekipmanlar ve hatta dekorasyon malzemeleri için bile QNB leasing hizmetinden yararlanabilirsiniz.


QNB Finans Leasing Başvurusu

Bir ekipman kiralamak ya da bir yatırımda bulunmak istiyorsanız QNB finans bank leasing hizmetine başvurmanız gerekir. QNB finans bankın en avantajlı fırsatlarından birisi olan QNB Finansleasing hizmetinden yararlanmak için QNB finans bank internet adresine giriş yapıyorsunuz. Daha sonrasında başvuru formları seçeneğine tıklayarak başvuru yapmak istediğiniz  leasing başvuru formunu seçiyorsunuz. Burada karşınıza 3 ayrı form çıkacak bunlar;

  • Çiftçi başvuru formu
  • Şirket AŞ-LTD başvuru formu
  • Şahıs şirketi başvuru formu
Benzer İçerik  QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank

İçlerinden bir tanesini seçerek talebinizi QNB finans banka gönderiyorsunuz. Daha sonrasında yapmanız gereken tek şey QNB finans bankın sizinle iletişime geçmesini beklemek oluyor.

İlginizi Çekebilir;


Denizbank Leasing Hesaplama, leasing hesaplama tablosu

Türkiye İş Bankası Leasing Hesaplama, İş Leasing Finansal Kiralama Hizmetleri Türkiye

Ziraat Bankası Leasing Hesaplama, Ziraat Bankası Leasing Formu

İng Bank Kasko Ücretleri, ing bank hangi sigorta şirketi ile çalışıyor

Halkbank Leasing Hesaplama, Halk Leasing Finansal Kiralama