Denizbank Leasing Hesaplama, leasing hesaplama tablosu - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank Leasing Hesaplama, leasing hesaplama tablosu

Anasayfa > Denizbank > Denizbank Leasing Hesaplama, leasing hesaplama tablosu
08 Ekim 2018
1.865 okunma
Denizbank Leasing Hesaplama, leasing hesaplama tablosu

Denizbank Leasing hesaplama aracı Denizleasing.com adresi üzerinde yer alır. Yatırım malına ait mülkiyet hakkı leasing şirketinde kalır. Kiralar ile kullanım hakkı ise kiracıya verilir. Leasing sözleşmesi sonunda mülkiyetin kiracıya devredilmesini sağlayan yönteme leasing adı verilir.

Leasing Edilebilen Ürünler Neler?

Otomobil, jeep, büro ve ofis ekipmanları, gayrimenkuller, iş yeri makineleri, matbaa makineleri, tarım makineleri, tekstil makineleri, tıbbi cihazlar, ticari araçlar, üretim makineleri leasing edilebilen ürünler arasında yer alır. Denizbank leasing iletişim numarası 0212 348 94 00’dır. Haftanın tüm günü iletişime geçebilirsiniz.

Leasing Kimler Yapabilir: KDV mükellefi olan gerçek kişiler ve tüzel kişiler, serbest meslek mensupları ve ortaklıklar. Şahıslar KDV mükellefi olmadığından dolayı leasing yapma hakkına sahip değildir.


Leasing İçin Gerekli Belgeler

Leasing yapabilme hakkına sahip olan KDV mükellefleri gerekli belgeleri hazırladıktan sonra Denizbank’a başvuru yapabilir. Gerekli olan belgeler;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah belgesi öncelikli olarak gerekli belgeler arasında yer alır.
  • Bunun yanı sıra ticaret sicil gazeteleri, faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri
  • Bilanço ve son üç yıla ait gelir tablosu, firma ortaklarına ait nmal varlığı dökümleri de gerekli olan belgeler arasında yer alıyor.

Denizbank Leasing Hesaplama İşlemleri

Denizbank Leasing internet sitesine erişim sağladıktan sonra KDV hariç kiralama bedeli, peşinat tutarı ve ayı yazarak ön hesaplama yapabilir, Leasing hesaplama tablosu bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken www.denizleasing.com adresine tıklamak.

Deniz leasing nedir konusunda mülkiyetin kiracıya devrini sağlayan finansal bir yöntem olduğunu ifade edebiliriz. Firmalar bu yöntem ile nakit akışlarını daha rahat planlar.

Benzer İçerik  Denizbank İnternet Bankacılığı, DenizBank: İnternet Bankacılığına Giriş