Türkiye İş Bankası Leasing Hesaplama, İş Leasing Finansal Kiralama Hizmetleri Türkiye -

Türkiye İş Bankası Leasing Hesaplama, İş Leasing Finansal Kiralama Hizmetleri Türkiye

Anasayfa > Türkiye İş Bankası > Türkiye İş Bankası Leasing Hesaplama, İş Leasing Finansal Kiralama Hizmetleri Türkiye
14 Ekim 2018
1.692 okunma
Türkiye İş Bankası Leasing Hesaplama, İş Leasing Finansal Kiralama Hizmetleri Türkiye

İş Bankası Leasing hizmetleri ile gayrinakdi kredi opsiyonlarını sunuyor. KOBU kredileri kapsamında; esnaf ve işletme sahiplerine özel nakit krediler dışından gayrinakdi kredi opsiyonları sunarak, tüm ekipman ihtiyaçlarını cazip fırsatlarla sağlıyor.

Krediler türünde sağlanan leasing sisteminde, işletmelerin ihtiyacı olan ekipman ve donanımların kiralanması sağlanarak, nakit sıkışıklıklarında çözüm fırsatları sağlanıyor.

İş Bankası Leasing Hizmetleri

İş Bankası Leasing bölümünde garanti ve aracılık seçeneği sunuyor. Doğrudan leasing hizmeti sunmayan banka İş Finansal Kiralama A.Ş aracılığı ile bankacılık hizmetlerini sunuyor. Finansal kiralamada aracılık yanı sıra garanti verebilmektedir.

Leasing firmaları arasında güvenilir prosedürler sunan İş Finansal Kiralama A.Ş sisteminden gayrinakdi kredi teminleri sağlanabilir. İş Bankası yalnızca leasing garantisi sunuyor. Leasing ürünleri için İş Bankası şubelerinden hizmet veriliyor. Dijital hizmetler doğrultusundan internet sistemlerinden leasing hesaplama ya da ürün sunumu hizmeti verilmiyor.

Gayrinakdi Kredi Nedir?

İş leasing hesaplama için banka şubelerine başvuru yapmak gereklidir. Firma, işletme, çiftçiler ve esnafların ekipman ihtiyaçlarının çözümlenmesi için leasing garantisi sunan İş Bankası, ekipman kiralama seçeneği ile işletme sahiplerine özel avantajlar sağlıyor.

Gayrinakdi krediler arasında;

  • Teminat Mektubu
  • Akreditif
  • Aval Kabul Kredileri
  • Leasing Garantisi
  • Prefinansman Kredisi
  • Yurtiçi Akreditif İskontosu
  • Türk Eximbank Sevk Öncesi Reeskont Kredisi
  • İhracat Akreditiflerine Teminat

Seçenekleri bulunuyor. İş sahipleri ekipman, donanım veya alan kiralama sistemlerinde gayrinakdi kredi çözümleri ile rahat ve kolay ticaret sağlayabilirler.

İş Bankası Leasing Garantisi

Banka ile senkronize şekilde hizmet sunan İş Finansal Kiralama A.Ş’ye sunduğu leasing garantileri ile teminat sağlayan İş Bankası, gayrinakdi kredi opsiyonları ile leasing örnekleri sunuyor. Leasing hesaplamaları vade süresine göre belirleniyor. Ayrıca kiralanacak ürün ve ekipmana göre kiralama opsiyonu sunuluyor.

Benzer İçerik  Türkiye İş Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ (OGS) CİHAZI KULLANICI

Leasing sisteminin avantajı, kiralayan firmadan alarak doğrudan satma yerine kiralama seçeneğini sunuyor ve kiradan dolayı nakit akışı sağlanıyor. Diğer tarafta kiralayan Kobi ise kiralama süresi sonunda satın almış oluyor. Ticarette çözüm ve destek sağlayan leasing sisteminde İş Bankası aracı kuruluş olarak garanti sağlıyor. Tüm İş Bankası şubelerinden leasing başvuruları yapılabilir, hesaplama ve bilgi alınabilir.

İlginizi Çekebilir;

Türkiye İş Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), Ticari Krediler Faiz Oranları | Türkiye İş Bankası

Denizbank Leasing Hesaplama, leasing hesaplama tablosu

Ziraat Bankası Leasing Hesaplama, Ziraat Bankası Leasing Formu

Halkbank Leasing Hesaplama, Halk Leasing Finansal Kiralama

Akbank KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), Taksitli Ticari Kredi – Akbank