Netflix Ücretsiz | Netflix ilk 1 ay ücretsiz mi? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Netflix Ücretsiz | Netflix ilk 1 ay ücretsiz mi?

Netflix ilk 1 ay ücretsiz mi?, Bedava Netflix nasıl alınır?, Netflix 1 aylık kaç TL?, Netflix kaç TL öğrenci? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Netflix Ücretsiz | Netflix ilk 1 ay ücretsiz mi?
28 Eylül 2021
805 okunma
Netflix Ücretsiz | Netflix ilk 1 ay ücretsiz mi?

En popüler video akışı uygulamalarından biri olan Netflix ücretsiz olarak bazı içerikleri sunar. Aynı zamanda video ön izlemelerini ya da bölümleri otomatik olarak oynatma ya da durdurma özelliğine sahiptir.

Çocuğunuza Netflix’te içerik sınNetflix ilk 1 ay ücretsiz mi?, Bedava Netflix nasıl alınır?, Netflix 1 aylık kaç TL?, Netflix kaç TL öğrenci? Detaylar yazımızda…
ırlaması yapabilir, kodlar aracılığıyla, belli bazı içerikleri de seyredebilirsiniz.

Netflix Üyelik Hesabı Açılmadan İzlenebilir mi?

Herhangi bir abonelik gerçekleştirmeden, bazı içerikleri, Netflix ücretsiz olarak sunuyor. Ancak buradaki ince nokta, ücretsiz seyrederken; popüler programların, sadece ilk bölümünü ücretsiz olarak seyredebilirsiniz.

İlk bölümünü ücretsiz seyredebileceğiniz içerikler arasında;

  • Stranger Things
  • Elite
  • Boss Baby: Back in Business gibi içerikler bulunuyor.

Popüler programların sadece ilk bölümlerini ücretsiz seyretmek için, www.netflix.com/watch-free adresini ziyaret etmeniz gerekir. Siteye giriş yaptıktan sonra, “şimdi izle” butonundan PC ya da laptop üzerinden, ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Netflix Ücretsiz

Tüm Netflix İçerikleri Ücretsiz Nasıl Seyredilir?

Netflix içeriklerinin tamamını ücretsiz seyretmek de mümkündür. Netflix ücretsiz olarak tüm içerikleri izlemek için, Jio’nun 399 Rs faturalı planını satın almanız gerekir. Böylece sadece mobil abonelik almış olmakla kalmaz, 200 GB veri aktarma özelliğiyle, tüm şebekelere sınırsız arama yapabilirsiniz.

Günde 100 SMS ile toplam 75 GB veri sunan Netflix aynı zamanda prime video ve hotstar yani VIP aboneliği de sunuyor. Vodafone ile 6 aylık Netflix aboneliği, uluslararası ve yerel havalimanlarında, havalimanlarının bekleme salonlarında, Zee5 premium üyeliği, Amazon Prime ve Disney+Hostar aboneliği de sunan bir RedX planına da sahip olabilirsiniz.

Netflix Ücretsiz; Netflix Üyeliği Nasıl Gerçekleştirilir?

Netflix ücretsiz seyretmenin yanında, farklı platformlardan izleme şansına da sahip olursunuz. Televizyondan izlemek için; Netflix uygulaması açılır. E-posta adresi ya da telefon numarası verilir ve oturum açmak için, e-posta ya da SMS ile mesaj gelir.

Benzer İçerik  Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022-2023 | Epic Games ücretsiz oyun hangisi?

İsteğinize uygun plan seçilerek, gelen parola ile hesap oluşturulur ve ödeme yapılarak, izlemeye başlanır. Bilgisayar üzerinden seyretmek için; Netflix sitesine giriş yapılır, hesap oluşturularak ödeme yöntemi seçildikten sonra, izlemeye başlayabilirsiniz.

Android cihaz üzerinden izlemek isteyenler için; www.netflix.com/signup adresine giriş yapılır. E-posta üzerinden hesap oluşturulur. Kendinize uygun plan seçimi yapıldıktan sonra ödeme yapılır ve Android telefon üzerinden seyretmeye başlayabilirsiniz.


IOS, Ipod Touch ve Ipad üzerinden üyelik ve seyretme için; yine Netflix web sitesine giriş yapılır. Uygun plan seçimi yapılır ve e-posta adresi üzerinden abonelik oluşturularak, para yatırım işlemi gerçekleştirilir. Ödeme yaptıktan sonra, izlemeye başlayabilirsiniz.

Ancak bir nokta unutulmamalıdır. Netflix, IOS uygulamasında destek görmez. Bu yüzden IOS 13.0 ya da üzeri bir sürüme sahip olacak cihazlarda Netflix uygulaması indirilip, abonelik ve seyretme işlemi gerçekleştirilir.

Netflix Ücretsiz; Netflix Üyelik Ücreti 2022 Ne Kadar?

Dünyada 195 milyonu aşkın kişinin aktif şekilde kullandığı Netflix, abonelik sistemiyle hizmet veriyor. Dizi, film, belgesel, animasyon gibi birbirinden farklı kategorilerde seçenek sunan Netflix ücretsiz olarak bazı programların, sadece ilk bölümleri seyredilebilir.

Aylık abonelikler şeklinde hizmet veren Netflix’te;

  • Temel planlı üyelik 26.99 TL’dir. Aynı anda tek bir ekrandan seyredilir. Sınırsız dizi ve film seyretme hakkı vardır. Laptoplarda, telefon ve televizyondan izleme olanağı vardır. HD ya da ultra HD özelliği yoktur.
  • Standart plan üyelik 40.99 TL’dir. Aynı anda 2 ekranda seyredilebilir. Sınırsız dizi ve film izleme hakkı vardır. Dizüstü bilgisayarlarda, PClerde, telefonlarda ve televizyonda seyredilebilir. HD görüntülüdür. Ultra HD görüntü yoktur.
  • Özel plan üyelik 54.99 TL’dir. Aynı anda dört farklı ekrandan izlenebilir. Tüm bilgisayar, telefon, laptop ve televizyondan seyredilebilir. Hem HD hem de ultra HD görüntü vardır.
Benzer İçerik  Ücretsiz Antivirüs | Ücretsiz antivirüs programı hangisi iyi?

Visa/mastercard, American Express, Maestro card, troy kart gibi kredi kartı ve banka kartlarıyla ödeme yapılabilir. Her ay otomatik olarak yinelenen abonelik, istenildiği zaman iptal edilebilir.

Netflix paketleri nelerdir?

Netflix paketleri; temel üyelik, standart HD ve özel ultra HD olmak üzere üç paketten oluşur.

Netflix temel üyelik paketi ne kadar?

Netflix temel üyelik paketi, aylık 26.99 TL olmuştur.

Netflix aile paketi ne kadar oldu?

Netflix aile paketi, Özel Ultra HD abonelikten oluşur ve en fazla 4 kişi, aynı anda farklı cihazlardan seyredebilir.

Netflix en fazla kaç profile kadar izin veriyor?

Tek Netflix hesabında, en fazla 5 farklı profil oluşturulabilir.

İlginizi Çekebilir;

Netflix 1 Ay Ücretsiz

Netflix Ücretsiz Üyelik

Netflix Ücretsiz İzleme

Ücretsiz Netflix

Abonelik İptalleri Edevlet Üzerinden Yapılacak