Netflix Ücretsiz Üyelik | Netflix hala 1 ay ücretsiz mi? -

Netflix Ücretsiz Üyelik | Netflix hala 1 ay ücretsiz mi?

Netflix hala 1 ay ücretsiz mi?, Netflix 30 gün ücretsiz Nasıl Yapılır?, Ücretsiz Netflix hesabı nasıl açılır?, Netflix 1 aylık kaç TL? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Netflix Ücretsiz Üyelik | Netflix hala 1 ay ücretsiz mi?
03 Ekim 2021
669 okunma
Netflix Ücretsiz Üyelik | Netflix hala 1 ay ücretsiz mi?

Netflix ücretsiz üyelik konusunda fırsat veren bir yayın platformu değildir. Geçmiş senelerde ülkemizde bir ay boyunca geçerli ücretsiz üyelik hakkı tanınmaktaydı fakat sonrasında kişilerin bu hakkı farklı mail adresleri üzerinden kullanarak suiistimal ettiği fark edildiği için genel bir karar alınarak süreç iptal edilmiştir. Ücretsiz olarak üyelik sahibi olma hakkınız olmasa dahi üyelik satın almış olan yakınlarınızın şifresi ile giriş yapma hakkınız vardır. Temel üyelik birden fazla kişinin kullanmasına izin vermese dahi standart üyelikte iki kişinin bir arada bağlantı kurmasına olanak verilmektedir. Ücretsiz üyelik hakkı olmasa dahi bu şekilde bir arada kullanım haklarının sunuluyor olması verimliliği artırmaktadır.

Netflix Ücretsiz Deneme

Netflix ücretsiz üyelik kapsamında bir aylık deneme sürecini ortadan kaldırmıştır. Kişilerin Netflix içeriklerine erişim sağlamak için satın alımda bulunması gerekmektedir. Üyelik aşamasını gerçekleştirirken e-mail adresi, adınız, şifre bilgileri ve ödeme planına dair bilgilendirme sunmanız gerekmektedir. Giriş aşamasında verilen bilgileri asla paylaşmamalısınız. Hesabınız eğer temel ise sadece bir kişinin aktif kullanımına izin verilmektedir. Genel Netflix kullanım kurallarının ihlal edilmesi durumunda kişilerin sisteme erişiminin engel ile karşılaşacağının da ayrıca bildirilmesi gerekir.

Netflix Ücretsiz Üyelik

Üyelik aşamasının hemen sonrasında birbirinden farklı yapımlara anında erişim sağlayabilirsiniz. Diziler, filmler, belgeseller ve daha birçok içeriğe farklı dil seçenekleri ile erişim hakkınız vardır. Netflix sadece içerisinde barındırdığı yapımlar ile değil aynı zamanda sistemin ara yüzü ve tasarımı ile de memnuniyet uyandırmaktadır. Bu tasarım sayesinde henüz hiç online platform kullanmamış olan kişilerin dahi memnuniyetini kazanan hususlar arasındadır.

Netflix Ücretsiz Üyelik; Netflix Üyelik Ücreti

Netflix ücretsiz üyelik hakkı sunmamaktadır. Bu özelliği ile diğer yayıncı kuruluşlardan ayrılmaktadır. Kişilerin ücret kapsamında 3 farklı seçenekten istifade etmesine izin verilmektedir. Temel paket 27 lira, standart paket 41 lira ve en geniş olanakları sunan özel paket ise 55 lira olarak belirlenmiştir. Bu paketlerde ulaşacağınız içerik aynıdır. Sadece görüntü kalitesi ve hesap üzerinden erişim sağlayabilecek olan kişi sayısı konusunda farklılıklar bulunmaktadır.

Benzer İçerik  Kemer Gezilecek Yerler

Satın alım aşamasının yapılması için kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kart bilgilerini girmenizin sonrasında sizden bir onay kodu istenecektir. Bu onay kodu ile beraber kaydınızı yapmış olacaksınız. Her sene gerekli olan ödeme adımları otomatik olarak tamamlanmaktadır. Kişilerin diledikleri zaman üyeliklerini iptal etmelerine de olanak verilmektedir. Bu konuda yapılan yorumlara bakıldığı zaman üyelik iptali durumunda anında sisteme bilginin işlendiği ve mağduriyet yaratılmadan ödeme aşamasının sıfırlandığı görülmektedir. Diğer yayıncı kuruluşlardan farklı olarak kesintiler aylık olarak yapılmaktadır. Ayrıca ödeme yapacağınız günü seçme hakkınız da bulunmaktadır. Maaş gününüze ya da ödeme alacağınız güne göre seçim adımlarını tamamlamanıza olanak sağlanmaktadır.

Netflix Ücretsiz Üyelik; Netflix Üyelik Ücreti 2022 – 2023

Netflix ücretsiz üyelik ücreti ödeme adımlarının tamamen online olması memnun etmektedir. Bu aşamada ödemelerini Papara ile yapan kişilerin Cashback fırsatından istifade ettiği de görülmektedir. Bu şekilde aylık 15 lira değerinde cashback Netflix üyeliğinizi aracılığı ile Papara hesabınıza tanımlanacaktır. Netflix ücretsiz üyelik seçeneklerinin yanı sıra ödeme yöntemlerine has olarak hazırlanan bu ödeme kolaylıklarından da istifade edebilirsiniz.

Netflix 1 ay ücretsiz kalktı mı?

Netflix artık ülkemizde bir aylık ücretsiz deneme paketi sunmamaktadır.

Ücretsiz Netflix üyeliği nasıl yapılır?

Netflix üyeliği ücretsiz değildir. Kayıt adımlarının sonrasında ödeme paketini seçerek ve kart bilgilerini girerek kayıt adımını tamamlayabilirsiniz.

Netflix üyeliği ne kadar 2022?

Netflix temel üyeliği 27 TL olarak belirlenmiştir.

Netflix 30 gün ücretsiz mi?

Netflix Türkiye’de ücretsiz üyelik uygulamasını ortadan kaldırmıştır.

İlginizi Çekebilir;

Netflix 1 Ay Ücretsiz

Ücretsiz Netflix

Netflix Ücretsiz İzleme

Netflix Ücretsiz

Netflix Abone Sayısı 16 Milyon Arttı

Benzer İçerik  Ücretsiz Araba Oyunları 2022 - 2023 | Ücretsiz Araba Oyunları