Ücretsiz Netflix | Ücretsiz Netflix nasıl alınır? -

Ücretsiz Netflix | Ücretsiz Netflix nasıl alınır?

Ücretsiz Netflix nasıl alınır?, Netflix 2021 aylık kaç TL?, Netflix öğrenci paketi ne kadar?, Netflix ilk ay ücretsiz kalktı mı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Ücretsiz Netflix | Ücretsiz Netflix nasıl alınır?
07 Ekim 2021
527 okunma
Ücretsiz Netflix | Ücretsiz Netflix nasıl alınır?

Ücretsiz Netflix fırsatlarından istifade etmek için hediye kodlarını kullanabilirsiniz. Instagram ve Facebook kapsamında bazı kampanya sayfalarında kişilerin birkaç hafta boyunca kullanacağı hediye kodları erişime sunulabilmektedir. Ücretsiz erişim hakkının sunulmuş olması verimliliği artırırken aynı zamanda bu platformu tanımanız için de biri fırsat vermektedir.

Normal koşullarda bu tür bir kod kullanmadan ücretsiz erişim sağlamanıza fırsat verilmeyecektir. Deneme sürümü sunan bir platform değildir. Diğer platformlardan farklı olarak deneme sürümünü kaldırmıştır. Bunun asıl nedeni ise birçok kişinin farklı farklı mail adresleri üzerinden deneme sürümünü kullanması ve gerçek versiyonu satın almamasıdır. Bu tür sorunlar yaşanmaması için ülkemizde Netflix deneme sürecini ortadan kaldırmıştır.

Netflix 1 Ay Ücretsiz

Ücretsiz Netflix erişim adımlarını yerine getirmek için sorunsuz erişim adımının tadını çıkarabilirsiniz. Farklı yakınlarınızın satın alımları söz konusuysa onların hesapları üzerinden de giriş hakkınız vardır. Örneğin standart hesap 2 farklı kişi tarafından kullanılabilmektedir. Temel hesap ise sadece 1 kişinin kullanımına açıktır. Bu kişi sınırlaması konusunda kural ihlali yapıldığı fark edildiği zaman Netflix platformunun hesabı ve üyeliği sonlandırma hakkının bulunduğu da ayrıca bildirilmelidir. Kişilerin kullanım kuraları konusunda bu nedenle dikkatli olması gerekir.

Sadece film değil aynı zamanda dünyanın en iyi dizilerine de Netflix aracılığı ile erişim sağlama hakkınız olacaktır. Bu platformun sadece yapımları değil geliştirmiş olduğu ara yüz ile de dikkatleri üzerine topladığı görülmektedir. İntro kısmını atlama hakkını sunması, otomatik geçiş sistemleri, sizin beğenilerinize göre hazırlanan bir öneri listesi gibi seçeneklerden dilediğiniz gibi istifade edebilirsiniz. Sunulan bu eşsiz sistem sizin için yüksek verimliliğin en temel adreslerinden biri olacaktır.

Ücretsiz Netflix

Netflix Ücretsiz İzleme Programı

Ücretsiz Netflix izlemek için bazı programlar da mevcuttur. Bu programları telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmenin cihaz güvenliği konusunda doğru bir karar olmayacağının da bildirilmesi gerekir. Bunun yerine hali hazırda üyelik satın almış olan bir yakınınızdan şifresini isteyerek giriş yapmak çok daha mantıklı olacaktır. Ücretsiz izleme programlarının kullanıldığı IP adreslerinin oldukça kısa bir süre içerisinde tespit edildiği görülmektedir. Netflix güvenlik önlemleri konusunda oldukça aktif olan yayın platformları arasında bulunmaktadır.

Benzer İçerik  Riga Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı

Hediye kuponu satın alarak sevdiklerinize Netflix üyeliği satın alma hakkınız da vardır. Google Play Store, AppStore ya da Hepsiburada gibi seçenekler üzerinden de erişim hakkınız vardır. Satın aldığınız kodun fiyatı geçerlilik süresine göre değişim arz edecektir. Kod üzerinden aldığınız hizmetten memnun kalırsanız ilerleyen aşamalarda üyeliğinizi devam ettirme fırsatını da kullanabilirsiniz.

Netflix Üyelik Ücreti

Ücretsiz Netflix deneme sürümü söz konusu olmadığı için temel üyelik satın alarak oldukça makul bir fiyata deneme aşamasına geçiş yapabilirdiniz. Temel sürüm 27 lira, standart paket 41 lira,  özel sistem ise 55 lira değerindedir. Ödemeler online yapılmaktadır. Kart bilgilerinizi girmenizin sonrasında her ayın belirlediğinizi gününde kartınızdan gerekli olan kesintinin yapılması sağlanacaktır. Ücretsiz Netflix için kaynağı belli olmayan uygulamaların kullanılması uygun bulunmamaktadır. Ücretsiz erişime olanak tanısa dahi cihazınızın güvenliğini riske atabileceğini bilmelisiniz.

Ücretsiz Netflix nasıl izlenir?

Netflix deneme sürümü sunan bir yayın platformu değildir.

Netflix 1 ay ücretsiz kalktı mı?

Türkiye’de bir aylık ücretsiz üyelik sistemi kaldırılmıştır.

Netflix dizileri nasıl ücretsiz indirilir?

Netflix dizilerine uygulama üzerinden giriş yapmanızın sonrasında indir butonuna tıklayarak bu diziyi internetiniz yokken dahi izleme hakkını elde edebilirsiniz.

Netflix üyeliği nasıl alınır?

Netflix kayıt ol aşamasının sonrasında ödeme planınızı ve üyelik tipini seçerek satın alımı tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Netflix 1 Ay Ücretsiz

Netflix Ücretsiz Üyelik

Netflix Ücretsiz İzleme

Netflix Ücretsiz

Netflix Abone Sayısı 16 Milyon Arttı