Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar, Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (GÜNCEL) - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar, Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (GÜNCEL)

Aidatsız kredi kartı veren banka var mı, hangi bankalar aidatsız kredi veriyor, aidat almayan bankalar hangileri hemen tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar, Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (GÜNCEL)
26 Eylül 2018
1.177 okunma
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar, Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (GÜNCEL)

Aylık aidat ödemeden kredi kartı imkanı sağlayan bankalar, son derece cazip finans kuruluşları olarak bilinirler. Kredi kartlarının en dikkat çekici özelliklerinden birisi aylık olarak aidat ödemesi şartına sahip olmasıdır. Ancak bazı bankalar, aidat istemedikleri için müşteriler tarafından daha çok tercih edilirler. Yıllık kart ücreti almayan bankalar 2018 yılı senesinde, bu hizmeti vermeye devam etmektedirler.

Hangi Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor?

Kart aidatı olmayan kredi kartları 2018 listesinde birçok önemli finans kurumu söz konusu bu finansa kurumları ile vermiş oldukları kredi kartları ise şöyle;

Odeabank

Odeabank tarafından verilen kredi kartlarının bir kısmında faiz söz konusu değil. Bunların başında gelen Odeabank’O Card, büyük bir ilgi görmekte. Alışveriş yapan kişilere taksit imkanı sağlayan kart, ayrıca borç erteleme gibi bir fırsat da sunmaktadır. Banka şubesine giderek başvuru işlemleri yapılabilir.

Finansbank

Finansbank tarafından verilen Fix Card, yıllık ücret ya da aidatı olmayan bir başka kredi kartı olarak dikkat çeker. Masrafsız bir üründür. Faizsiz bir şekilde kartı kullanmak mümkündür. Bu kartı alabilmek için online ya da banka üzerinden başvuru işlemlerinizi çok kolay olarak tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Yapı Kredi, World Eko Kart olarak bilinen kartı, aidatsız olarak sunmaktadır. Hangi banka aidat almıyor noktasında Yapı Kredi’yi örnek olarak verebiliriz. Kartın özellikleri arasında standart bir şekilde taksit yapma imkanı dikkat çeker. Ayrıca kart ile puan toplayabilir ve bunların alışveriş sırasında kullanabilirsiniz.


Garanti Bankası

Çok sayıda müşteriye sahip olan Garanti Bankası, Bonus Flexi kart ile müşterilerine aidatsız kredi kartı kullanma imkanı sunmaktadır. Yıllık olarak bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Kart ile taksitli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Birçok farklı imkandan daha faydalanmanız mümkündür.

Benzer İçerik  Banka Kredi Vermiyor | Kredi notum düşükse nasıl kredi alabilirim?

ING Bank

ING Bank tarafından sunulan Pegasus Plus kart için bir aidat söz konusu değildir. Bu kartın kullanım alanı çok geniştir. Özellikle yapacağınız havayolu seyahatlerinde yüzde 1 ya da yüzde 2 gibi bir puan kazanabilirsiniz.

İş Bankası

Kredi kartı aidatı 2018 yılında almayan finans kurumları içinde İş Bankası da yer almaktadır. Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası, Maximum adı verilen ve piyasada çok büyük bir ilgi gören kredi kartından, bir aidat talep etmez. Vadesiz hesaplarınızı bu kredi kartı ile yapmak mümkündür. Ayrıca birçok aya fiyatı böldürme gibi bir taksit seçeneği de söz konusudur.

Akbank

Akbank, Türkiye’de çok yoğun ve fazla müşteri sayısına sahip olan bankalardan birisidir. Bu bankanın en bilinen ve en çok tercih edilen kredi kartı Axess Free’dir. Mevcut kredi kartını alan kişiler, senelik olarak bir ücret ödemezler. Aidatsız kredi kartları içinde yer alan Axess Free, banka şubeleri üzerinden edinilebilir.