TEB Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB
09 Ekim 2018
1.182 okunma
TEB Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB

TEB vadeli euro hesabı, birikimlerini döviz üzerinden gerçekleştirmek isteyenler açısından avantajlıdır. Müşterilerinin memnuniyetine önem veren TEB, birikim yapabilecek farklı hesapların oluşturulmasına katkı sağlar. Euro üzerinden açılan hesaplarda faiz oranları nedir diye merak edenlerin ise TEB müşteri hizmetlerini aramaları ya da şubeler ile görüşmeleri faydalarına olacaktır.

Euro Üzerinden Yatırım Yapma Fırsatı

TL dışında, TEB içerisinde Euro ya da farklı bir döviz kuru üzerinden yatırım yapma imkanı vardır. Bu sayede kısa süre içerisinde yatırımları değerlendirmek mümkündür. Teb kredi faiz oranları gibi vadeli hesap oranları da yıl içerisinde değişiklik gösterir.

  • Oranları takip edenler, yüksek faiz üzerinden birikimlerini değerlendirme fırsatı bulurlar.
  • Euro vadeli hesabında gün sayısına göre daha yüksek faizlerden yararlanmak mümkün hale gelir.
  • Yatırılacak tutara göre de verilen faiz oranı değişir.

Yatırım ya da birikim yapmak isteyenler açısından vadeli hesap, en avantajlı seçenekler arasındadır.


Vadeli Euro Hesabı Başvuru Süreci

Vadeli hesap faiz oranları ve daha fazlası hakkında fikir edinmek isteyenlere şubelerdeki profesyonel çalışanlar yardımcı olur. Hesaba başvuru aşamasında müşterilerin yanlarında kimlik kartlarını bulundurmaları yeterlidir. Yine aynı şekilde açılacak hesaba yatırılacak tutar ve vadeli gün sayısı da belirlenmelidir. Başvuru yaptıktan sonra süreç, online kanallar ya da mobil şube üzerinden de kolay bir şekilde takip edilir.

Yüksek Faiz Oranları İle Daha Çok Kazanma Şansı

TEB içerisinde yüksek faiz oranları olduğundan dolayı daha çok kazanma fırsatı ortaya çıkar. Bu sayede yatırımları kısa süre içerisinde arttırmak mümkündür. Teb hoş geldin faizi, vadeli hesap açanlara sunulan bir hizmettir. Yüksek faiz oranları ile müşteri memnuniyetinin arttırılması amaçlanır. Vadeli hesap fırsatlarını değerlendirmeden önce oranlar, yatırım seçenekleri ve Euro’nun günlük değeri hakkında fikir edinmek önemlidir. Banka müşterileri istedikleri zaman hesaplarını kullanma ya da birikimlerini çekme fırsatına da sahiplerdir. Herhangi bir konuda günün her saatinde destek almak isteyenler için 0850 200 06 66 numaraları yardımcı olur. Görevliler 7/24 tüm bankacılık işlemleriyle ilgili yönetilen soruları cevaplar.

Benzer İçerik  TEB HGS ( Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Ödemeleri | Türk Ekonomi Bankası - Teb