Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

ING Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, ING Bank Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları Hesaplama

05.11.2018
285
ING Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, ING Bank Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları Hesaplama

ING Bank vadeli mevduat faiz oranları, Türk Lirası hesabı ve döviz hesaplarına göre farklılık göstermektedir. Euro hesabı faiz oranlarının hesaplanması için banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, dijital sistemler üzerinden hizmet sağlanabilir.

Turuncu Hesap ve E-Turuncu Hesap seçenekleriyle vadeli mevduat hesabı sunan İNG Bank, Euro, Dolar ve TL hesap seçenekleri ile online hesaplama sistemi sunuyor.

İNG Vadeli Euro Hesabı

İng Bank Turuncu Hesap sistemi ile ilk kez Euro hesabı açtıran müşterilerine hoş geldin faizi sunarak, yüksek faiz oranları ile kar olanağı sunuyor. Euro vadeli mevduat hesabı açtırmak isteyen kişiler, tüm İNG Bank şubelerinden başvuru yapabilirler.

İnternet Bankacılığı sistemleri ile online platform üzerinden de vadeli mevduat hesabı açılmaktadır. TL, Eur, USD, GBP gibi döviz cinslerinden Turuncu Hesap ya da e-Turuncu Hesap başvuru seçenekleri bulunuyor.

İng bank hoşgeldin faizi hesaplama sistemine, online platformdan www.ing.com.tr web sayfasından erişim sağlayabilirsiniz. Güncel faiz oranı %17 olarak hoş geldin kampanyası ile sunuluyor.

İNG E-Turuncu Hesap

Mevduat ürünlerinde faiz oranı farklılıkları ile avantajlı şekilde sunulan e-Turuncu Hesap, internet üzerinden tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği bir sistem sunar. Yüksek faiz oranı ile Euro vadeli mevduat hesabında yüksek kazanç olanağı sunan e-Turuncu Hesap için dijital platformdan hızlı ve kolay şekilde hesap açılışı yapabilirsiniz.


İng vadeli döviz hesabı faiz oranları Turuncu Hesap vadeli döviz hesabından farklı faiz oranları ile daha yüksek avantajlarla sunuluyor. E-Turuncu Hesap Vadeli Euro hesabında;

  • 1 yıl boyunca hoş geldin faizinden faydalanabilirsiniz.
  • Banka işlemlerinizde hesap işletim ücreti, EFT/ Havale ücretlerini ödemeden işlem yapabilirsiniz.
  • Vadeli hesaba para yatırıp veya para çektiğiniz zaman vadeniz bozulmaz.
  • Faizler günlük olarak işletilir ve günün sonunda hesabınıza aktarılır.
  • Türk lirası, USD, EURO veya Sterlin olarak e-turuncu hesap açılabilir.
  • Hafta içi saat 17:00’den önce hesaba yatırdığınız para anında faiz kazandırmaya başlar.
Benzer İçerik  İng Bank POS Cihazı, POS Üye İş Yeri | ING Bank

İNG Hoş Geldin Faizi

İNG e-Turuncu hesap oranları için; ing bank faiz hesaplama sisteminden faydalanabilirsiniz. E-Turuncu hesapta en fazla 1.000.000 TL‘ye kadar yararlanabilirsiniz. E turuncu hesap açmak için herhangi bir alt limit bulunmamakla birlikte, Hoş geldin Faizi %17,50’ye kadar sunulabilmektedir.

E-turuncu hesap hoş geldin faiz oranı güncel olarak %16,50 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranını yükseltmek ve %17,50’ye çıkarmak için turuncu hesap açılması gereklidir. Turuncu Hesap Vadeli Euro’ya ek olarak Turuncu Ekstra kampanyasına dahil olarak, yüksek faiz oranlarından yararlanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.