ING Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Hesap Faiz Oranları -

ING Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Anasayfa > ING Bank > ING Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Hesap Faiz Oranları
05 Kasım 2018
1.185 okunma
ING Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Hesap Faiz Oranları

ING Bank Vadeli dolar hesabı açtırmak için tüm İNG Bank şubelerinden ya da www.ing.com.tr web adresinden başvuru yapılabilir. Yüksek faiz oranları, ilk 1 yıl hoş geldin faiz oranları ve cazip hesap özellikleri ile Turuncu Hesap sistemiyle sunuluyor.

Dolar birikimlerini kazanca dönüştürmek isteyenler için güncel hoş geldin faiz oranları ile birikimler değerlendiriliyor ve vadeli mevduat hesabı ile kazanca dönüştürülüyor.

ING Bank Dolar Mevduatlı Hesap

İNG Bank vadeli döviz hesabı faiz oranları 2018 güncel oranları ile sunuluyor. Turuncu Hesap ve e-Turuncu Hesap seçenekleri ile sunulan mevduat hesaplarında; Euro, Dolar ve Sterlin cinsinden hesap açtırmak mümkündür.

İNG Bank’ın sunduğu faiz oranlarını, online sistem üzerinden verilen tabloda inceleyebilir, faiz oranı hesaplama araçlarını kullanarak yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Banka şubelerinden açılan mevduat hesabı faiz oranlarına nazaran, dijital platformdan açılan Dolar mevduat hesapları daha yüksek faiz oranları ile sunuluyor.

Online bankacılık sistem ürünü olan e-Turuncu hesap, tüm bankacılık işlemlerinin internet üzerinden kolaylıkla yapıldığı bir hesap türüdür. TL, USD, EUR ve GBP cinsinden hesap açılışı yapılabilir.

İNG Bank E-Turuncu Hesap

Ing turuncu hesap faiz hesaplama sisteminden banka şubesi hesabı ve internet şubesi faiz oranlarını hesaplayabilirsiniz. 10 milyon dolara kadar mevduatı olan müşteriler, 32 gün vadede % 0,15 oranında faiz alabilmektedirler. Maksimum 10 milyon dolarla sınırlı olmak üzere; 32 gün ila 380 gün vade aralığında banka tarafından uygulanan faiz oranı yüzde 1 olarak tayin edilmiştir.


Daha yüksek faiz oranı almak isteyen mevduat hesabı müşterileri, internet sisteminden ya da telefon üzerinden işlem yapabilirler. İNG Bank’ın sunduğu Hoş geldin kampanyası ise ilk 1 yıl için geçerlidir. TL hesabında %16,5 olan faiz oranı, Kampanyaya katılan ve Turuncu Hesap açan müşterilere %17’ye kadar sunulabilmektedir.

Benzer İçerik  ING Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, ING Bank Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları Hesaplama

E- Vadeli Mevduat Faiz Oranları

En yüksek mevduat faiz oranları ile müşterilerine yüksek kazanımlar sağlayan İNG Bank, 250 bin dolara kadar; 32- 35 gün arası vadelerde %1,60 oranında faiz sunmaktadır. Banka, 91 gün ile 365 gün arası vadelerde ise yüzde 1,5 oranında faiz uygulanmaktadır.

E-Turuncu Hesap Euro vadeli mevduat özelliklerini, gün sürelerini ve güncel faiz oranlarını İng.com.tr sayfasından inceleyebilirsiniz. E-Turuncu hesapta, banka şubesi kanalıyla açılan mevduat hesaplarından daha yüksek faiz oranları sunulmaktadır.

Dolar, Euro ve Sterlin yatırımlarınıza özel vade seçenekleriyle kazanç sağlayan Turuncu Hesap sistemine internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

ING Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, ING Bank Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları Hesaplama

ING Bank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Vadeli Hesap Faiz Oranları

İng Bank Hayat Sigortası, İyi Yaşa Hayat Sigortası | ING Bank

Denizbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %25 Hoş Geldin Faizi! | DenizBank

Ziraat Bankası Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Döviz Mevduat Hesabı | Vadeli Hesaplar