ING Bank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Vadeli Hesap Faiz Oranları -

ING Bank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Vadeli Hesap Faiz Oranları

Anasayfa > ING Bank > ING Bank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Vadeli Hesap Faiz Oranları
05 Kasım 2018
1.217 okunma
ING Bank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Vadeli Hesap Faiz Oranları

İNG Bank vadeli mevduat hesabı faiz oranlarını hesaplamak ve an cazip faiz oranlarından yararlanarak, yatırımlarınıza kazanç katmak için www.ing.com.tr adresinden, mevduat hesapları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca vadeli TL mevduat hesabı araç seçeneğinden, faiz oranlarını hesaplayarak, en uygun seçenekleri online değerlendirebilirsiniz.

İNG Bank Turuncu Hesap

İng Bank’ın sunduğu Turuncu Hesap sistemi, vadeli TL hesabı olarak birikimlere kar katan bir sistemdir. İng turuncu hesap faiz hesaplama sistemini kullanarak 15 günden 365 güne kadar faiz oranlarını inceleyebilir, yatırımlarınıza kazanç katabilirsiniz.

Yüksek faiz ve vade beklememe avantajlarıyla hazırlanan İNG Turuncu Hesap sistemi, birikim hesabı türüdür. Bu hesapta, %17 Hoş Geldin faiz oranı ile kazançlı ve avantajlı bir başlangıç sunuluyor.  Tüm yıl vade sonunu beklemeye gerek kalmadan hem paralarını kullanımı sağlanabiliyor hem de kalan mevduatlar üzerinden yüksek faiz oranı kazanımı, program içerisinde devam ediyor.

Vadeli TL Hesap Özellikleri

İng bank hoşgeldin faizi hesaplama araç çubuğundan, yatırım süreniz, miktarınıza göre faiz oranlarını inceleyerek hemen başlangıç yapabilirsiniz. Yüksek faiz seçeneği ile sunulan Turuncu Hesap;

  • 1 yıl boyunca güncel %17 Hoş Geldin faiziyle kazanım sağlıyor
  • Turuncu Hesap kullanan müşteriler, vadeli TL mevduat hesabı yatırımları süresince EFT veya havale işlemlerinde herhangi bir ücret ödemezler.
  • Turuncu Hesap kullanımları için hesap işletim ücreti tahsil edilmemektedir.
  • Turuncu Hesap müşterileri, hesap açtıkları ve kullandıkları esnada, vade beklerken, paraya ihtiyaç duyduklarında para çekme işlemi yapabilirler. Bu işlemler sırasında ya da Turuncu Hesaba ek para yatırma işlemlerinde, vadeli mevduatlar bozulmaz.
  • Turuncu Hesap’ta günlük olarak işletilen faizler yine günlük olarak müşterinin hesabına aktarır.
  • Üstelik bu hesapta sadece TL üzerinden değil, USD / EUR / GBP cinsinden de vadeli mevduat hesabı açılabilmektedir.
  • 1 yıllık süre içerisinde, Turuncu Hoş Geldin Faiz oranı piyasanın değişen koşullarına göre değişiklik; artış veya azalış gösterebilir. Bu durumlarda, birikimler güncellenir ve piyasa koşullarında değerlendirme sağlanır.
Benzer İçerik  Covid-19 Salgınıyla Mücadeleye 6,5 Milyon TL'lik ING'den Destek

İNG Turuncu TL Hesabı

İNG vadeli döviz hesabı faiz oranları ve TL hesabı faiz oranlarını değerlendirerek, online başvuru ya da İNG Bank şubelerinden başvuru yapılabilir. E-Turuncu Hesap, Turuncu Hesaptan farklı olarak, tüm bankacılık işlemlerinin şubeye gitmeden kolayca ve dijital ortamda yapılması için tasarlanmıştır.

E-Turuncu Hesap’ta 1 yıl boyunca güncel hoş geldin faizi kazanılır. Para çekim ve yatırım işlemlerinde devam eden vade bozulmaz.

İlginizi Çekebilir;

ING Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, ING Bank Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları Hesaplama

ING Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Hesap Faiz Oranları

İng Bank Hayat Sigortası, İyi Yaşa Hayat Sigortası | ING Bank

Anadolubank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Dolar – detaylar, faiz orani, para birimi

Denizbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %25 Hoş Geldin Faizi! | DenizBank