İng Bank Kiralık Kasa Ücretleri, ING Bank Kiralık Kasa Depozito Ücreti -

İng Bank Kiralık Kasa Ücretleri, ING Bank Kiralık Kasa Depozito Ücreti

Anasayfa > ING Bank > İng Bank Kiralık Kasa Ücretleri, ING Bank Kiralık Kasa Depozito Ücreti
05 Kasım 2018
964 okunma
İng Bank Kiralık Kasa Ücretleri, ING Bank Kiralık Kasa Depozito Ücreti

İng bank kiralık kasa fırsatları, birikimlerini güvenli bir şekilde saklamak isteyenler açısından avantajlıdır. Altın, değerli eşya ya da önemli evrakları bulunanlar, kiralık kasa sayesinde kaybolma ve çalınma riskine karşı korurlar. Kasa boyutları, ücretleri ve kullanım süreleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler adına İng bank iletişim servisleri yardımcı olur. 444 25 25 müşteri numarası dışında, şube görevlileri de bilgilendirme sağlar.

Sürelere Göre Fiyatlar Değişir

Müşterilerin gereksiz yere yüksek tutarlarda ücret ödememeleri adına İng bank içerisinde sürelere göre kasalar için verilen fiyatlarda farklılık gösterir. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık ya da 12 aylık sürelere göre kasa fiyatları da değişir.

  • Vakıfbank kiralık kasa ücretleri 2018 yılı ile birlikte değişiklik gösterdiği için İng bank içinde iletişim servisleri kullanmak faydalıdır.
  • Değerli eşyaların korunması ve güvence altında tutulması adına kiralık kasa her zaman daha avantajlıdır.
  • İng bank ise bu noktada en uygun fiyatları sunan alternatiflerden bir tanesidir.

Özel ve devlet bankalarına göre İng bank, müşterilerine kiralık kasalarını istedikleri zaman kullanma fırsatı sunar.

Küçük Ya Da Büyük Boy Kasa Seçenekleri

Kiralık kasa boyutları İng bank içerisinde küçük, orta ve büyük olmak üzere değişir. Değerli eşyaları fazla olanların büyük boy kasaları tercih etmeleri faydalarına olacaktır. Büyük boy kasalar aylık 75 TL, orta boylar 60 TL, küçük boylar ise 44 TL olarak karşımıza çıkar. Dönem içerisinde tek sefer verilen ücretler, 12 aylık olduğunda daha da farklılaşır.


Süre uzadıkça fiyat artar: Kiralık kasaları en az 12 aylık süre ile kullanmak isteyenlerin minimum 400 TL ödemeleri gerekir. Büyük boy kasalarda bir yıllık süre ise 600 TL şeklinde belirlenmiştir. Fiyatlar hakkında fikir edinmek isteyenlere şube görevlileri destek verir.

Benzer İçerik  ING Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, ING Bank Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları Hesaplama

Anahtar Depozitosu Yatırmak Şart

İng bank içerisinde kiralık kasa seçeneklerinden bir tanesini kullanabilmek adına anahtar depozitosu yatırmak zorunludur. Kiralık kasa fiyatları 2018 yılı ile birlikte arttığından dolayı anahtar depozito ücretleri de fazlalaşmıştır. 31.75 TL anahtar depozito minimum fiyatı olarak karşımıza çıkar. En yüksek ise 600 TL ödenmesine izin verilir. Fiyatların değiştiğini göz önünde bulundurarak kasa kiralamak faydalı olacaktır. İng bank hem daha fazla kullanıcıya hizmet vermek hem de memnuniyetlerini arttırabilmek adına fiyatların ekonomik olmasına özen gösterir. Kiralık kasalar, diğer saklama yöntemlerine göre daha güvenilirdir.

İlginizi Çekebilir;

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa fiyatları 2020

Halkbank Kiralık Kasa Ücretleri, Halk Bankası Kiralık Kasa Fiyatları 2020

Garanti Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Tüm Bankaların Kiralık Kasa Ücretleri

Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa boyutları

Akbank Kiralık Kasa Ücretleri, Akbank Kasa Kiralama Ücreti Ne Kadar