İng Bank Hayat Sigortası, İyi Yaşa Hayat Sigortası | ING Bank -

İng Bank Hayat Sigortası, İyi Yaşa Hayat Sigortası | ING Bank

Anasayfa > ING Bank > İng Bank Hayat Sigortası, İyi Yaşa Hayat Sigortası | ING Bank
05 Kasım 2018
1.082 okunma
İng Bank Hayat Sigortası, İyi Yaşa Hayat Sigortası | ING Bank

İng bank sigorta seçenekleri sayesinde hem kendi sağlığını hem de mallarınızın geleceğini garanti altına almanız mümkündür. Özellikle hayat sigortası sayesinde oluşabilecek herhangi bir problemde en iyi doktor ve hastane desteği alabilme fırsatı oluşur. 444 25 25 numaraları, İng bank müşterilerinin sigorta konusunda yardım alabilecekleri iletişim servislerinden bir tanesidir. Şubeler, resmi internet sitesi ve çağrı merkezi sayesinde sigortalar konusunda bilgi edinme imkanı bulunur.

İyi Yaşa Hayat Sigortası

İng bank’ın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesi “iyi yaşa hayat sigortası” şeklinde karşımıza çıkar. Sigorta sahipleri hem kendilerinin hem de sevdiklerinin geleceklerini garantileme fırsatı elde ederler.

  • İng hayat sigortası sorgulama aşamasında en yakın şubelerdeki banka görevlileri yardımcı olur.
  • Prim ve yenileme garantisi ile birlikte yapılan sigortayla ilgili herhangi bir problem yaşanmaz.
  • Sigorta süresi boyunca prim artışı olmayacağı için ödeme yapmak kolay hale gelir.
  • Poliçe yürürlüğe girdiği andan itibaren sigorta dolsa bile aynı koşullar ile birlikte yenileme fırsatı oluşur.

Belirtilen sigortanın geçerlilik süresi 5 yıldır. Fırsatları değerlendirebilmek adına sigorta yaptıracakların yaşlarının sigorta süresi ile birlikte 65 yaşından küçük olmaları gerekir.

Turuncu Hayat Sigortası Seçeneği

İng bank hayat sigortası masrafı her yıl güncellendiği için işlem yapmadan önce iletişim birimlerinden destek almak gerekir. Yukarıda belirtilen hizmet dışında aynı zamanda turuncu hayat sigortası alternatifi de vardır. Adı geçen sigorta seçeneğinde birikim yaparken aynı zamanda sevdiklerinizin de hayatını garanti altına alma imkanı oluşur.  Turuncu hayat sigortası yaptıranlar, vefat etmeleri durumunda hesaplarındaki biriktirdikleri tutar aile bireylerine aktarılır.


Vefat teminatı imkanı: Diğer sigorta seçeneklerine göre Turuncu sigorta ile birlikte tüketicilere vefat teminatı oluşturulur. Bu sayede sigorta yaptıran kişi vefat ettiğinde, prim ödemeleri aylık düzenli olarak aile bireylerine aktarılır.

Benzer İçerik  İng Bank KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), Altın Güvenceli KOBİ Kredi | ING Bank

Sigorta Sahipleri Ve Ailelerini Kapsar

İng bank’ın oluşturduğu sigorta seçenekleri, hem tüketicileri hem de ailelerini kapsar. Bu sayede hem sevdiklerinizin hem de kendinizin hayatınızı güvence altına almanız son derece kolaydır. İng bank sigorta iptali yaptıracakların önce poliçelerini incelemeleri, daha sonrasında ise banka görevlilerinden destek almaları gerekir. Poliçe bozulduğunda birikim yapan kullanıcıların tüm bakiyeleri, özel hesaplarına aktarılır. Bu tür sigorta seçenekleri uzun vadede sağlık masraflarının karşılanması ve ekonomik anlamda problemler yaşanmaması açısından önemlidir. İlk kez hayat sigortası yaptıracakların kendilerine en yakın şubeleri ziyaret etmeleri, daha kolay bilgi edinmelerine zemin hazırlar.

İlginizi Çekebilir;


Garanti Bankası Hayat Sigortası, Hayat Sigortaları – Sigorta ve Emeklilik | Garanti Bankası

ING Bank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, e-Turuncu Vadeli Hesap Faiz Oranları

HSBC Hayat Sigortası, Yıllık Hayat Sigortası | HSBC

Ziraat Bankası Hayat Sigortası, Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hayat Sigortası

Halkbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Halk Emeklilik