İhsaniye İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

İhsaniye İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > İhsaniye İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
733 okunma
İhsaniye İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İhsaniye İlçe Belediyesi işçi alımı sağlayan belediyelerden biridir. Sadece belediye bünyesine değil, anlaşmalı taşeron firmalar bünyesine de işçi alımı sağlanacaktır. İşçi alımı başvuruları için tarihler 31.12.18 tarihine kadar uzatıldığı için vatandaşların hala başvuru yapma şansı vardır. Başvurular sonrasında yazılı sınav ve sözlü mülakat yapılacaktır.

İhsaniye Belediyesine Başvuru Yapmak

Başvuru yapılabilecek 3 farklı yer bulunuyor. Bunların ikisi online olurken biri için belediyeye gitmek gerekiyor. Personel alımı başvurusu yapmak isteyen bir vatandaş İhsaniye İlçe Belediyesi Personel Bölümü’ne giderek başvuru formu isteyebilir. Aldığı başvuru formunu doldurarak, gerekli belgeleri hazırlayarak yine personel birimi üzerinden teslim edebilir. Aynı zamanda www.afyonihsaniye.bel.tr adresine girerek iş ilanları bölümünden bu işlemleri yapabilir. Son olarak belediye İş-Kur ile iletişimdedir. İŞ-Kur üzerinden de iş ilanları açıklanmaktadır. İŞ-Kur üzerinden de başvuru yapma hakkı vatandaşlara sunulmaktadır.

Başvuruda İstenen Belgeler

Başvuru aşamasında belediyenin belirlemiş olduğu kriterlere uygunluk gösterilmesi çok önemlidir. Çünkü belediyenin kurallarına uymayanlar belediye işçi alımı şansından yararlanamaz. Belediyeye başvurmak için aşağıdaki şartlara uyum sağlanması çok önemlidir:

  • Kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,
  • En az 18 yaşında, en çok ise 41 yaşında olması,
  • Herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması,
  • Terör örgütleri ile herhangi bir bağın bulunmaması,
  • En az ilkokul mezunu olması şartları aranmaktadır.

İhsaniye İlçe Belediyesi İletişim

3911 kişilik nüfusu ile İhsaniye, Afyonkarahisar’ın küçük ilçelerinden biridir. İhsaniye İlçe Belediyesi tarafından yönetilmektedir. Belediyeye ulaşabilmek için sunulan telefon numarası 2722715010’dur. Faks numarası 2722715207’dir. Belediyeye internet adresi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. İnternet adresi www.afyonihsaniye.bel.tr olarak sunuluyor. Mail adresi ise belediye@afyonihsaniye.bel.tr olarak veriliyor. Bu mail adresi üzerinden İhsaniye İlçe Belediyesi personel alımı ile ilgili bilgi almak mümkündür.

Benzer İçerik  Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Başmakçı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Sinanpaşa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları