Bayat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bayat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bayat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
849 okunma
Bayat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayat İlçe Belediyesi işçi alımı 2018 yılının Kasım ayında sona eriyor- her yıl kasım ayında sona erer. Başvuruların Kasım’ın sonuna kadar yapılması gerekiyor. Başvuru yaparken Belediyenin uygun görmüş olduğu şartları sağlamak gerekiyor. KPSS’ye girmeniz ve buradan belirli bir puan almanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken ilçe belediyesine gitmek ve buradan bizzat başvuruda bulunmaktır. Belediyenin şartlarına uygun olanlar işçi olarak belediyeye girme şansını yakalayacaktır.

Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Bayat İlçe Belediyesi Afyonkarahisar’a bağlı bir belediyedir. İlçe belediyesine şahsen başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru yapacak kişinin ise belirli kurallara uygun olması önemlidir. Bayat İlçe Belediyesi başvuru şartları aşağıdaki gibidir:

  • Kişilerin TC vatandaşı olması gerekiyor.
  • 18 yaşından büyük, 41 yaşından küçük olmak gerekiyor.
  • Herhangi bir adli sicilin olmaması gerekiyor.
  • İlkokul diploması sahibi olunması gerekiyor.

Personel Alımı İçin Nereye Başvurulmalıdır?

Personel alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin ilk olarak ilçe belediyesine gitmesi gerekiyor. İlçe belediyesinden personel alımı başvuru formu veriliyor. Bu form içerisinde istene belgelerin tamamlanması ve elden ilçe belediyesine teslim edilmesi önemli bir konudur. Daha sonra mülakata girilmesi gerekecektir. Mülakat sonrasında ise işe alınıp alınmadığı öğrenilecektir.


Bayat İlçe Belediyesi Bilgileri

İlçe belediyesi, Afyonkarahisar İl Belediyesi’ne bağlıdır. Bayat İlçe Belediyesi personel alımı 2018 Kasım sonuna kadar devam edecektir. 27 bin 249 nüfuslu ilçede, belediyeye giderek personel alımı için başvuru sağlamak mümkündür. Aynı zamanda belediyenin internet sitesinden de başvuru yapılabilir. İnternet sitesi www.bayat.bel.tr olarak sunulmaktadır. Mail adresi ise bayat1907@gmail.com’dur. Telefon numarası 2724912003, faks numarası 2724912417’dir. Belediyenin internet sitesinden başvuru yaparken, mail adresi üzerinden merak edilen sorulara yanıt bulunabilir. İlçe belediyesi mail üzerinden gelen şikayet, görüş, öneri ve soruları anlık olarak yanıtlamaktadır.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Büyükkalecik Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Çorum Bayat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Başmakçı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İhsaniye İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kepez Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları