Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar, Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar -

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar, Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

Anasayfa > Banka Haberleri > Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar, Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar
05 Kasım 2018
856 okunma
Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar, Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

Hızlı ve kolay kredi kartı veren bankalar giderek sayısını azaltıyor. Bunun nedeni ise kişilerin sürekli olarak kredi notlarının düşmesi oluyor. Günümüzde kredi kartı kullanan kişi sayısı oldukça fazladır. Sadece tek kredi kartı olan kişi sayısı oldukça az olup en az 2 adet kredi kartı olan kişi sayısı ise çok fazladır. O nedenle de kredi kartı verme konusunda bankalar tereddüt yaşamaktadır. Çünkü kredi kartı borcu olan kişilerin kredi notları giderek düşüyor ve kredi notu düşük olan birine kredi sağlamak mantıklı olmuyor.

Anında Kredi Veren Bankalar

Hem özel hem de devlet bankası sayılarına bakıldığında oldukça fazla olduğu görülüyor. Ancak bunların çoğu kredi ya da kredi kartı verirken detaylar ile ilgileniyor. Kişi aldığı krediyi ödeyebilecek mi, geliri krediyi ödemeye yetecek mi gibi sorular bankalar için büyük önem taşıyor. Kesin kredi veren bankalar araştırması yapıldığında olayın tamamen kredi notu ile alakalı olduğu unutulmamalıdır. Kişinin bir kredi kartı yoksa kredi kartı alması kolaydır. Eğer ki kredi kartı varsa ve düzenli ödeme yapılıyorsa yine kredi kartı alabilir. Kredi notu yüksek olan bir kişi istediği her bankadan kolaylıkla kredi kartı alabilir. Üstelik limitini de maaşı ile orantılı olarak en yüksek şekilde oluşturabilir.

Bankalar Kredi Kartı Verirken Neye Dikkat Eder?

Kredi kartı almak istiyorsanız bankaların incelemesine girmeniz gerekiyor. Bankalar sizden emin olursa size kredi kartı veriyor. Bu kredi çekmek için de geçerlidir. Bankalar güvenilir bir müşteri olduğunuzdan emin olursa size kredi verecektir. Anında kredi kartı onayı almak istiyorsanız aşağıdaki durumlarda olmamanız gerekiyor:


  • Kredi kartınızın borçlarını zamanında ödemiyorsanız,
  • Kredi kartı borçlarınız ya da kredi borcunuz takibe alındıysa,
  • Esnek hesaplarınızda bir sıkıntı varsa,
  • Kredi çektiyseniz ve ödemediyseniz,
  • Kredi kartınızı her ay sonuna kadar kullanıyor sadece asgari bölümünü ödüyorsanız kredi kartı başvurunuzun onaylanması söz konusu olamaz.
Benzer İçerik  Cepten Kredi Kartı Başvurusu, Telefondan Mobilden Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Kredi Kartına Başvuru

Başvurularınızı yaparken dikkat etmeniz gerekenler var. Anında onaylı kredi kartı almak için şubeye başvurmak çok daha mantıklı olacaktır. Şubeye giderek müşteri temsilcisi ile görüşmeniz size avantaj sağlayacaktır. Bazı bankalar online şekilde de kredi kartı ya da kredi veriyor. Ancak burada risk daha yüksektir. Aynı zamanda kredi kartına başvurduğunuz zaman ret almanız kredi notunuzu da düşürecektir. O nedenle önce müşteri temsilcisi ile konuşmak, duruma göre bankaya başvuru yapmak daha mantıklıdır.

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Sorgulama ve Ödeme

İŞKUR Hibe Desteği, İşkur Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

Batman Kayapınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar, Faizsiz Kredi Kartı Olan Bankaların Listesi

İş Bankası Kredi Başvurusu | T.C İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2020