Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
822 okunma
Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi işçi alım ilanı sırasında bazı kadrolar için KPSS puanı gerekli kılınırken bazılarında sadece kişilerin genel başvuru koşullarına uyum sağlaması yeterli olacaktır. Bayramiç Belediyesi dahilinde işçi alımı ile alakalı olarak tüm başvuru koşullarına ve tarihlerine erişmek için www.bayramic.bel.tr internet adresini kullanmalısınız.

Persone Alımı Hangi Koşullar ile Yapılır?

Bayramiç İlçe Belediyesi personel alımı sırasında kişilerin uyum sağlamları gereken temel koşullar;

  • Kişilerin personel olarak kabul edilmeleri için herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekir. Bu hususta gerekli olan bilgiler direkt olarak başvuru aşamasında kişilerden istenmektedir.
  • Sağlık koşullarının çalışmaya elverişli olması gerekir. Bedensel sağlık sorunu olan kişiler ayrıca engelli statüsünde açılan başvurulara göz atabilirler.
  • Verilen belgelerin güncel olması gerekir.

Bu koşulların her birine dikkat ederek kadrolar bazında ön elemeleri sorunsuz bir biçimde geçebilirsiniz. Ön eleme genel kurallar üzerine kuruludur. 14188 kişilik nüfusa sahip olan bu belediyenin kısıtlı kadrolarına başvuru yaparken özellikle koşullar konusunda ayrıca dikkatli olmanız gerekir.

 


Atama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?   

Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi personel alımı yapılacak mı sorusunun yanıtı her sene 1 ya da 2 defa gerçekleşecektir şeklinde yanıtlanmalıdır. Personel alımı gerekli görüldüğü zaman artırılırken bazı senelerde açık olmadığı için hiç alım yapılmadığı da olmaktadır.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi işçi alım koşulları dahilinde bireylerin yetkililere erişim sağlaması için kullanması gereken telefon numarası 2867731016 olarak belirlenmiştir. Belge gönderimi ya da yazışma için kullanılan faks numarası ise 2867733113dür. bilgi@bayramic.bel.tr e-mail adresi üzerinden de gerekli olan bilgileri kısa bir süre içerisinde elde edebilirsiniz. Bütün atama ve kadro işlemleri hakkında bu detaylar üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerik  Bursa Gürsu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Çan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Gelibolu İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları