Garanti Bankası Limit Arttırma, Garanti Bonus Card Limit Artırma, Kredi Kartı Limit Artırma - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Limit Arttırma, Garanti Bonus Card Limit Artırma, Kredi Kartı Limit Artırma

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Limit Arttırma, Garanti Bonus Card Limit Artırma, Kredi Kartı Limit Artırma
11 Ekim 2018
1.279 okunma
Garanti Bankası Limit Arttırma, Garanti Bonus Card Limit Artırma, Kredi Kartı Limit Artırma

Garanti bankası limit işlemleri, müşterilerin yaptıkları ödemelere ve aylık gelirlerine göre farklılık gösterir. Kredi kartı kullanıcıları, iletişim servislerini kullanarak limitlerini problemsiz bir şekilde arttırma fırsatı bulurlar. Bu noktada 444 0 333 numaraları günün her saatinde banka müşterilerine yardımcıdır. Limit artırımı sonrasında mevcut kart ile daha avantajlı alışverişler yapmak mümkündür.

Aylık Gelire Göre Limit Artırım

Garanti bankası içerisinde limit artırım işlemi aylık gelire göre belirlenir. Geliri yüksek olan kullanıcıların artırım talepleri kısa süre içerisinde onaylanır. Kredi kartı limit artırımı neye göre yapılıyor diye merak edenlerin düzenli olarak ödeme yapmaya dikkat etmeleri de faydalı olacaktır. Bu sayede başvuru yapıldığında hızlı bir şekilde onay alır.

Düzenli Ödeme Yapmak Önemli

Kredi kartı limit arttırma sürecinde başarılı olabilmek adına mevcut kartın ödemelerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmek gerekir. Bu sayede kart limiti artırım başvurusu onaylanır. Sms ile limit arttırmak isteyenlerin ise güncel limit, kartın son 6 hanesi, aylık geliri 3340’a göndermeleri faydalarına olacaktır. Bu sayede şubede beklemeden limit artırımı problemsiz bir şekilde yapılır.


Garanti Cep İle Limit Arttırma

Sms dışında aynı zamanda Garanti cep kullanarak da limit arttırmak mümkündür. Mobil şube kullananlar kısa süre içerisinde artırım talebinde bulunabilirler. Bu noktada kullanıcı adı ve şifre ile mobil şubeye giriş yapmak yeterlidir.

  • Garanti cep limit arttırma şubelere göre daha kısa süre içerisinde sonuçlanır.
  • Limit güncellendiğinde banka müşterisine sms ile bildirilir.
  • Limit artırımı ile ilgili bir problem yaşayanların şubelerdeki profesyonel personeller ile görüşmeleri faydalarına olacaktır.

Düzenli ödemeler gerçekleştiğinde limit artımı son derece hızlı bir şekilde gerçekleşir. Yukarıda belirtilen kanallar dışında ATM’ler üzerinden de limit artırım talebinde bulunmak mümkündür.

Benzer İçerik  Garanti Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Garanti Bankası HGS/OGS Başvurusu ve İptali

İlginizi Çekebilir;

Halkbank EFT Limiti ve Limit Arttırma 2021 | Halkbank Günlük EFT Limiti Ne Kadar?

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2020, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti

Anadolubank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Anadolu Bank Günlük ATM Para Çekme Limitleri

TEB Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, E-Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları | Türk Ekonomi Bankası – Teb