TEB Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, E-Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları | Türk Ekonomi Bankası - Teb - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, E-Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları | Türk Ekonomi Bankası – Teb

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, E-Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları | Türk Ekonomi Bankası – Teb
09 Ekim 2018
1.685 okunma
TEB Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, E-Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları | Türk Ekonomi Bankası – Teb

TEB vadeli dolar hesabı, döviz kuru üzerinden yatırım yaparak daha çok kazanç elde edilmesine yardımcı olur. TL dışında, Euro ya da Dolar gibi farklı para birimleri üzerinden de vadeli hesap açma imkanı sunan TEB, müşteri memnuniyetine önem verir. Birikimlerini çoğaltmak isteyenlerin hesap hakkında bilgi edinmek adına TEB iletişim servislerini değerlendirmeleri faydalarına olacaktır.

%5 Oranında Faiz İmkanı

Döviz kurları üzerinden birikim yapmak isteyen TEB müşterilerine özel %5 faiz oranı oluşturulur. Bu sayede yatırımları kısa süre içerisinde fırsata dönüştürmek son derece kolaydır. Online sitede yer alan TEB günlük faiz hesaplama imkanı sayesinde, ne kadar kazanç elde edeceğinizi öğrenmek son derece kolaydır.

  • Döviz kuru üzerinden açılan vadeli hesaplar, TL’ye göre daha avantajlıdır.
  • Yatırılan tutar kısa süre içerisinde değer kazanır ve birikimleri arttırma imkanı oluşur.
  • Döviz hesabı açanların vadeli gün sayısını ve yatıracakları tutarı en doğru şekilde belirlemeleri önerilir.

Yıl içerisinde hesaptan para çekmek ya da yatırmak mümkün olduğundan dolayı herhangi bir problem yaşanmaz.


Vadeli Hesap Başvuru İşlemleri

En yüksek mevduat faiz oranları hangi bankada diye araştırma yapanlar, TEB fırsatlarını değerlendirerek kazançlarını arttırma imkanına sahiplerdir. Diğer özel ve devlet bankaları göz önünde bulundurulduğunda TEB, faiz oranı yüksek kuruluşlar arasında gösterilir. Vadeli hesap başvuru işlemlerini gerçekleştireceklerin ise en yakın TEB şubelerini ziyaret etmeleri faydalarına olacaktır. Bu sayede vade seçenekleri ve avantajları hakkında bilgi edinme imkanı oluşur.

Birikimleri Hızlıca Arttırma Fırsatı

TEB vadeli Dolar hesabı açanlar, birikimlerini en kısa süre içerisinde arttırma fırsatı bulurlar. Birikim yapmakta zorlananlar açısından vadeli hesap son derece avantajlıdır. Vadede değerlendirilebilecek gün sayıları en az 32 olarak belirlenmiştir. 32 günden daha az süre ile vadeli hesap açtırmak mümkün değildir. Vadeli döviz hesabı faiz oranları ise günlük olarak değişiklik gösterdiği için banka görevlilerinden bilgi almak gerekir. Döviz ya da Dolar hesabı, birikimlerin kontrol altında tutulması ve çalınma gibi durumlara karşı korunması açısından avantajlı seçeneklerden bir tanesidir.

Benzer İçerik  TEB Leasing Hesaplama, KOBİ'lere Özel TEB Leasing | Türk Ekonomi Bankası