Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu
11 Ekim 2018
1.166 okunma
Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu

Garanti bankası kredi kartı, anlık ihtiyaçların karşılanması ve nakit probleminin çözülmesi açısından avantajlıdır. Kredi kartı sayesinde ödeme yapmak ya da avantajlı alışverişler gerçekleştirmek daha kolaydır. Başvuru yapacakların ise öncelikle 444 0 333 numaralarından bilgi almaları, sürecin hızlanmasına zemin hazırlar. Bu sayede kredi kartı sahibi olmak son derece pratik ve kolaydır.

Farklı Özelliklere Sahip Kart Seçenekleri

Diğer özel ve devlet bankası seçenekleri değerlendirildiğinde Garanti, müşterilerini memnun etmek adına birbirinden farklı kart alternatifleri sunar. Bonus, Bonus American, Bonus Gold bunlardan bazılarıdır. Aylık gelire göre değişik özelliklere sahip kartlara başvuru yapmak son derece kolaydır. Garanti kredi kartı başvuru sonucu ise online kanallar üzerinden takip edilir.

Online Başvuru İmkanı

Kredi kartı sahibi olmak isteyen kullanıcılar, online şubeleri de değerlendirebilirler. Bu sayede bankalarda sıra beklemeden kart başvurusu yapmak pratik hale gelir. Garanti kredi kartı teslim süresi, tüm işlemler onaylandığında 15 gün olarak belirlenmiştir. Müşterinin isteğine bağlı olarak adrese ya da şubelere teslim edilir.


Aylık Gelire Uygun Limit Belirleme

Daha sonrasında kart ile ilgili herhangi bir problem yaşamamak adına aylık gelire uygun bir limit belirlemek faydalı olacaktır. Kart limiti müşterinin geliri ve kredi notu doğrultusunda belirlenir. Orta limitli bir kart kullanmak, ödeme aşamasında problem yaşanmasını engeller. Garanti kredi kartı borç sorgulama yine aynı şekilde mobil şube ya da online kanallar üzerinden yapılır.

  • Borcu düzenli ödemek kart limitinin zaman içerisinde arttırılmasına zemin hazırlar.
  • Bonus kart sahipleri yaptıkları tüm harcamalarda puan kazanma imkanı elde ederler.
  • Kredi kartı sayesinde ihtiyaçları karşılamak ya da alışveriş fırsatlarını değerlendirmek son derece kolaydır.
Benzer İçerik  Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2022-2023 KOBİ Kredi Kampanyası

Başvuru sürecinde ise şubelerdeki görevlilerde yardımcı olur.