Anadolubank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Anadolu Bank Günlük ATM Para Çekme Limitleri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anadolubank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Anadolu Bank Günlük ATM Para Çekme Limitleri

Anadolu bank günde en fazla kaç para çekilir, Anadolu bank günlük para çekme limiti, Anadolubank günlük çekim bankamatik limiti hakkında detaylar makalemizde.

Anasayfa > Anadolubank > Anadolubank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Anadolu Bank Günlük ATM Para Çekme Limitleri
28 Mayıs 2018
972 okunma
Anadolubank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Anadolu Bank Günlük ATM Para Çekme Limitleri

Türkiye’de bulunan Anadolubank ATM’leri üzerinden günlük olarak belirlenen para çekme limitlerini öğrenerek çekim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. 2018 yılında belirlenen en düşük ve en yüksek miktarlara uyum sağlanması gerekiyor. ATM üzerinden para yatırma işlemlerinizi de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bunun için hesabınıza erişim sağlamanız şart. Şifrenizi girerek para yatırma ve para çekme işlemlerinde bulunmanız mümkün. Ayrıca dilerseniz müşteri hizmetleri ile de görüşme sağlayarak gün içindeki finansal işlemleriniz adına limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Anadolubank Para Çekme Limitleri

Müşteriler Anadolubank ATM’leri üzerinden para çekme işlemlerinde bulunmak adına öncelikle sahip oldukları kartı bankamatiğe yerleştirmeli. Daha sonra ise şifre yazılarak ana menüye giriş yapılmalı. Para çekme sekmesine tıklanarak belirlenen alt ve üst limit tutarına uyum sağlanması sonucunda işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra Anadolubank atm’den kartsız para çekme işlemleri konusunda da hizmet eder. Kartınız olmadan da para çekimleri yapılabilir.


  • Anadolubank atm para çekme limiti en az 10 TL olarak belirlenmiş olup gün içinde en fazla 1500 TL çekim işlemlerinde bulunulabilir.
  • Dilerseniz Anadolubank günlük para çekme limiti arttırma işlemleri adına 0850 222 55 50 numaralı müşteri hizmetleri ile haftanın her günü ve günün her saati görüşme yapabilirsiniz.
  • ATM üzerinden bunun yanı sıra Anadolubank karekod (qr kodu) ile para çekme işlemlerinde de bulunmanız mümkün olacak.
  • Kişiler Anadolubank atm’den döviz çekme işlemleri adına en fazla 250.000 USD, kurumsal şirketler ise 50.000 USD limitlerine uyum sağlamalıdır.

Anadolu Bank Para Yatırma Limitleri

Para çekme işlemlerinde olduğu gibi para yatırma işlemleri adına da limit belirlenmiştir. Bu limitlere uyum sağlandığında finansal işlemler oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir. Para yatırma işlemlerinde de bulunmak için banka kartınız ile herhangi bir ATM üzerinden giriş yapmanız gerekiyor. Şifreniz ile giriş yaptıktan sonra para yatırma menüsü üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Dilerseniz kartsız para yatırma işlemlerini de yapabilirsiniz.

  • Anadolubank kartsız para yatırma ücreti, havale ücreti ve EFT ücreti 4 TL olarak belirlenmiştir.
  • Başka banka kredi borcu ödeme işlemi için ise 4TL alınır. Anadolubank atm’den para yatırma limiti değişiklik göstermektedir.
  • Gün içinde ATM’ler üzerinden en az 10 TL para yatırma işlemlerinde bulunulması mümkündür.

Anadolu Bank müşterileri dilerler ise internet bankacılığı sisteminde yararlanarak da finansal işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için de farklı limitler uygulanmaktadır.


Benzer İçerik  Anadolubank Kasko Ücretleri, ANADOLUBANK Taşıt Kredisi Hesaplama&Başvuru