Garanti Bankası Leasing Hesaplama, Leasing Hesaplama | Garanti Bankası -

Garanti Bankası Leasing Hesaplama, Leasing Hesaplama | Garanti Bankası

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Leasing Hesaplama, Leasing Hesaplama | Garanti Bankası
05 Kasım 2018
1.057 okunma
Garanti Bankası Leasing Hesaplama, Leasing Hesaplama | Garanti Bankası

Garanti Bankası leasing hesaplama aracı sayesinde ihtiyacınıza en uygun olan geri ödeme planını bularak bütçenizi sarsmadan kredi ödemesinde bulunmanız mümkün olacak. Leasing kimlere verilir konusunda hukuki olarak işlem yapmaya yetkili olan her türlü anonim şirket, ortaklar ve şahıs firmaları dahil olmak üzere ticari işletmeler ve serbest meslek sahipleri leasing sözleşmesine taraf olabiliyor.

Leasing Şartları Neler?

Öncelikle Leasing, kiracı tarafından seçilen yatırım malının mülkiyetini finansal kiralama şirketinde kalması ve belirlenen sözleşme süresi, kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesini destekleyen finansman bir yöntemdir. Kiralama süresi bittiğinde ekipmanların mülkiyeti direkt olarak şirkete devrediliyor.

Leasing Süreci: Banka tarafından size özel olarak hazırlanan ödeme alternatifleri sunulur. Nakit akışınıza da uyum sağlayan ödeme planı seçilir. İşlemler adına ise gereken belgeler hazırlanarak bankaya teslim edilir. Kredi değerlendirmesinin olumlu sonuçlanması durumunda leasing sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır. Daha sonra ekipman bedelini aylık düşük miktarlarda ödeyebilirsiniz. Sözleşmenizin süresi dolduğunda ekipman mülkiyeti sizlere devredilir. Leasing hesaplama Excel tablosuna www.garantileasing.com adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Leasing şartları ile uyum sağlayan müşteriler Garanti Bankası’nın internet sitesine erişim sağladıktan sonra ana sayfanın hemen alt kısmında yer alan hemen başvur butonuna tıklayarak leasing tekliflerini görebilir.

Garanti Bankası Leasing Paketleri

Garanti Bankası tarafından sunulan leasing paketleri birbirinden farklıdır. İş Makinesi Leasing Paketi, Forklift Leasing Paketi, CNC Metal İşleme Leasing Paketi, Jeneratör Leasing Paketi olmak üzere özel olarak hazırlanmış paketleri inceleyebilirsiniz.


İş Makinesi Leasing Paketi: Eskkavatör alımlarında %10 peşinat, 150.000 EUR’ya kadar hazır limit ve 60 aya kadar vade uygulanır.  Backhoe Loader alımlarında ise yine %10 peşinat uygulanıyor. Bunun yanı sıra 60 aya kadar vade ve 55.000 EUR’ya kadar hazır limit seçenekleri ile uygun olan paketleri seçerek anında başvuru yapabilirsiniz.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Whatsapp Numarası, Haklı Müşteri Hattı | Garanti Bankası

Forklift Leasing: Forklift alımları adına %10 peşinat 60 ay vade ve 75.000 USD’a kadar hazır limit seçenekleri uygulanır.

CNC Metal İşleme Leasing: CNC Metal işleme makinesi alımları adına %10 peşinat60 aya kadar vade ve 75.000 USD’a kadar hazır limit seçenekleri Garanti Bankası tarafından sunuluyor.

Jeneratör Leasing: Jeneratör alımlarının finansmanı adına %10 peşinat, 60 aya varan vadeler ve yine 75.000 USD’a kadar hazır limit fırsatları sunulur. Sabit ödeme, belirlediğiniz taksit para birimi ve sözleşme süresi kapsamında leasing sözleşmesini imzalayabilirsiniz. %1 KDV avantajı da söz konusu.

İlginizi Çekebilir;

Denizbank Leasing Hesaplama, leasing hesaplama tablosu

Türkiye İş Bankası Leasing Hesaplama, İş Leasing Finansal Kiralama Hizmetleri Türkiye

Ziraat Bankası Leasing Hesaplama, Ziraat Bankası Leasing Formu

HSBC Leasing Hesaplama, HSBC Leasing Sistemi

Odeabank Leasing Hesaplama, Leasing Kredi Nasıl Alınır Şartları Nelerdir?