Garanti Bankası Cumartesi Açık Mı?, Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Cumartesi Açık Mı?, Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Cumartesi Açık Mı?, Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler
10 Ekim 2018
1.039 okunma
Garanti Bankası Cumartesi Açık Mı?, Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler

Garanti haftasonu açık mı araştırmasında olanların iletişim servislerini ya da müşteri hizmetlerini kullanarak bilgi almaları faydalarına olacaktır. Pek çok vatandaşlar, hafta içi çalıştığı için ödemelerini yapmakta ya da bankacılık işlemlerini gerçekleştirmekte zorlanır. Bu noktada ise ihtiyaçların karşılanması adına bazı AVM’lerin içerisindeki şubelerde cumartesi günleri hizmet vermeye başlamış durumdadır.

Alışveriş Merkezleri İçindeki Şubeler

Türkiye’nin her yerinde Garanti bankası şubeleri hızlı bir şekilde artış gösterdiğinden dolayı öncelikle kendinize en yakın nokta hakkında fikir edinmeniz gerekir. Alışveriş merkezleri içerisindeki şubelerde belirli saatler arasında hizmet verdiği için dikkat etmek faydalı olacaktır. Garanti bankası cumartesi açık mı 2019 yılında saatleri değiştiği için müşteri hizmetlerinden yardım almak dikkat edilecek unsurlar arasındadır.


Mesai Saatlerine Dikkat Etmek Önemli

Hafta içinde olduğu gibi hafta sonunda da Garanti bankası şubeleri sabah 09.00, akşam ise 17.00 saatleri arasında hizmet verir. Garanti bankası avm şubeleri hakkında bilgi sahibi olanlar, bankacılık işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirme fırsatı bulurlar. Üstelik bu sayede düzenli olarak ödeme yapmak ve para akışı sağlamakta kolay hale gelir.

Ödemelerin Yapılması Açısından Avantajlı

Pazar günü açık bankalar olmasa da Garanti, cumartesi günleri bazı şubeleri ile müşterilerine hizmet verir. Ancak bankacılık birliği kararına göre Pazar günleri özel ya da devlet bankaları açık değildir.

  • Bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlerin cumartesi ya da hafta içi şubelere gitmeleri faydalı olacaktır.
  • Pazar günü açık banka olmadığından dolayı işlemler ertelenir.
  • Cumartesi açık olan şubeler ise illere göre değişiklik gösterdiği için takipte kalmak faydalı olacaktır.

Hafta içi yoğun iş temposu nedeniyle ihtiyaçlarını karşılamayanlar açısından bu tür hizmetler müşteri memnuniyetinin artmasına destek verir.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Havale ÜcreBağlanma, Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2022-2023