Garanti Bankası İnternet Bankacılığı, Garanti İnternet Şubesi - Yardım ve Öneriler | Garanti Bankası -

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı, Garanti İnternet Şubesi – Yardım ve Öneriler | Garanti Bankası

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası İnternet Bankacılığı, Garanti İnternet Şubesi – Yardım ve Öneriler | Garanti Bankası
05 Kasım 2018
1.545 okunma
Garanti Bankası İnternet Bankacılığı, Garanti İnternet Şubesi – Yardım ve Öneriler | Garanti Bankası

İnternet bankacılığı Garanti tarafından parola, kişisel bilgilerin belirlenmesi, hesap bilgilerinin güncellenmesi için de internet sitesi kullanılıyor. Ödemelerin yapılması, hesaptaki hareketliliğin kontrol edilmesi, mevduatın yönetilmesi için web sitesine giriş yapılabiliyor.

İnternet bankacılığının hızlı sonuç alınmasını sağlayan, şubelere veya ATM’lere gidilmesine ihtiyaç duyulmayan özellikleri her kullanıcı tarafından kullanıma açıktır. Hesap sahipleri tarafından müşteri numarasının veya T.C. kimlik numarasının girilmesi, müşteri şifresinin yazılması gereklidir. Bu iki bilgi sayesinde, Garanti’nin internet şubelerinde tüm işlemlerin müşteri profiline göre gerçekleştirilmesi sağlanır.

Garanti İnternet Şubesine Nasıl Girilir?

Garanti Bankası’nın web sitesine giriş yapılması halinde, internet şubesine de giriş yapılmış olacaktır. Sağ üst kısımdan ürün ve hizmetlerin bireysel veya kurumsal olarak kullanılmasını sağlayan bölüme ulaşabilirsiniz. Bu kısımda yer verilen Bireysel veya Kurumsal butonlarından birine tıkladığınızda hesabınıza ulaşmanız için pencere açılacaktır. Müşteri bilgilerinizi girdikten sonra “Garanti İnternet Giriş butonuna tıklamalısınız.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Sayfası

İnternet bankacılığı, Garanti Bankası tarafından belirlenen gizlilik ve güvenlik şartlarına göre sitede bilgi girişi ve işlemlerin etkilenmesine yol açar. Hesabınızın anlık durumuyla ilgili bilgi edinilmesini sağlayan sitede ayrıca geçmiş işlemleri inceleyebilirsiniz. Mevduatınızı değerlendirmek için gerekli olan adımları Garanti Cep ile olduğu gibi atabilirsiniz. Garanti’nin Türkiye’de web sitesinde verdiği hizmetle vadeli veya vadesiz mevduat hesabınızı değerlendirebilirsiniz.


Garanti’nin yenilenen tasarımıyla birlikte çok daha kolay kullanılabilen internet bankacılığı adresinde trendlere uygun hizmet veriliyor. Sitede aradıklarınızı bulabilmeniz, işlemlerinizin hızlı sonuçlandırılması, anında destek alabiliyor olmanız da Dünya standartlarında durumlar olarak belirlenmiştir. Tarayıcıda Garanti’nin web sitesi aratıldığı taktirde, banka tarafından resmi olarak açılan adrese giriş yapılması mümkün olacaktır.

Benzer İçerik  Emekli Maaşını Garanti Bankası'na Taşıma 2022-2023, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Garanti Bankası İnternet Şifresini Unuttum

Garanti Bankası’nın internet bankacılığı hizmetinden yararlanmanızı sağlayan parolanızı unuttuğunuz taktirde, bilgilerinizi güncellemeniz mümkün oluyor. Müşteri numarası veya T.C. kimlik numarası talep edilecek, daha sonra ise cep telefonu numaranızı girmeniz istenecektir. Bu bilgileri güncel pencere üzerinden girmenizin ardından, güvenlik bilgileri talep edilir ve parola isteğinizin ikinci adımını tamamlamış olursunuz.

En son ise SMS ile doğrulama yapılır ve hesabın size ait olduğu doğrulandıktan sonra, kısa mesaj ile gönderilen şifre sayesinde yeni bir parola almanız sağlanır. Garanti Bankası iletişim seçenekleri sayesinde bankayla iletişime geçebilir, internet şifrenizi ve hesabınızla ilgili tüm faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılıkla ilgili belirlenen gizlilik ve güvenlik şartlarına uygun hareket etmeli, bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız.

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası Swift Kodu, İnternet Bankacılığı | Garanti Bankası

Akbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Veren Banka Önerisi

Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank internet şubesi

TEB İnternet Bankacılığı, İnternet Şubesi | Türk Ekonomi Bankası – Teb

Garanti Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020