Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank internet şubesi -

Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank internet şubesi

Anasayfa > Odea Bank > Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank internet şubesi
05 Kasım 2018
1.278 okunma
Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank internet şubesi

Odeabank online bankacılık kanalıyla birçok bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden pratik ve hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı hem kurumsal hem de bireysel müşteriler tarafından kullanılabilmektedir. Aynı zamanda dokunmatik ekran uyumluluğu mevcuttur ve bu sayede tablet-akıllı telefonlarda da internet bankacılık işlemleri yapılabilir.

Odeabank İnternet Şubesi İşlemleri

Odeabank internet şubesi ile birçok bankacılık işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler şunlardır:

  • Kart işlemleri
  • Para transfer işlemleri
  • Yatırımlar
  • Hesap işlemleri
  • Başvuru işlemleri
  • Nakit yönetimi
  • Ödemeler
  • Odeabank kampanya işlemleri

İnternet bankacılığı ile bu işlemlerin hepsi gerçekleştirilebilir. Kart bilgileri, hesap hareketleri, kart limitleri, para transferleri-havaleler, şifre işlemleri, fatura ödemeleri ve yatırım hesapları işlemleri ile beraber başvurular gibi birçok işlem online olarak yapılabilmektedir.

İnternet Şubesine Nasıl Kayıt Olursunuz?

Odeabank internet bankacılığı kayıt yaptırmak için varsa Odeabank kartınızı kullanabilirsiniz. Bunun için kart bilgileri ile giriş yapmanız yeterlidir. Giriş işleminden sonra kullanıcı adı ve parola oluşturabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra menüye gelip “Menü” ‘den Yardım ve Ayarlar başlığına tıklayın.

“Yardım ve Ayarlar” başlığının altında “İnternet Şubesi Kayıt” bölümüne gelerek, kullanıcı bilgilerini oluşturabilirsiniz.

Odeabank kartı olmayanlar da ayrı bir yöntem ile kayıtlarını yapabilirler. İnternet şubesine kartsız kayıt olmak için T.C Kimlik numarası, cep telefonunuzun son 4 numarası, doğum tarihiniz, cep telefonuna gelen SMS şifresi, anne kızlık soyadından sorulacak 2 harf ve kimlik belgenizin sıra-seri no bilgileri ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Odeabank İnternet Şubesi Avantajları

Odeabank internet bankacılığı hizmetleri sayesinde zaman zaman Odeabank tarafından daha uygun işlem ücretleri veya fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. İnternet şubesi özellikle birçok insanın vaktinin kısıtlı olduğu bir zamanda şubeye gitmeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerini hızlıca yapmanızı sağlar.

Benzer İçerik  Odeabank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Odeabank Mevduat Hesabı ve Faiz Oranları Hesaplama

Odeabank’ta internet bankacılığını kullanarak ödeyeceğiniz işlem ücretleri Odeabank web sitesinde detaylı biçimde gösterilmiştir.

Odeabank online bankacılık üzerinden hesap açma ve kapatma işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Çek/Senet işlemlerinin takibi de internet şubesi ile gerçekleştirilebilmektedir.

Odeabank ile ilgili tüm güncellemeleri de internet bankacılığı ile yapabilirsiniz; şubeye gitmenize gerek yoktur. Krediler, kredi kartları ve yaptığınız tüm diğer başvuruların sonuçlarını da yine internet şubesi üzerinden takip etmeniz mümkündür.

Odeabank’ın resmi web sitesi www.odeabank.com.tr ‘dir. Sitenin sağ üst menüsünde internet şubesi başlığı bulunmaktadır. Bu bölüme tıklayarak, oluşturduğunuz Odeabank internet şubesi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Odeabank’ın müşteri temsilci hattı ile iletişim kurabilirsiniz: 444 8 444

İlginizi Çekebilir;

Odeabank KOBİ Kredisi (Ticari Kredi ), Odeabank Esnaf Kredisi Hesaplama

Odeabank Kasko Ücretleri, Araç Sigortaları | Sigorta ve Bireysel Emeklilik | Odeabank

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Formu | Odeabank

Odeabank Trafik Sigortası, Araç Sigortaları | Sigorta ve Bireysel Emeklilik | Odeabank

Odeabank Hayat Sigortası, Odeabank sigorta sistemi