Akbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Veren Banka Önerisi - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Veren Banka Önerisi

Akbank ogs alma, Akbank ogs cihazı, Akbank ogs ve hgs, Akbank hgs almak istiyorum diyorsanız tüm bilgiler makalemizde!

Anasayfa > Akbank > Akbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Veren Banka Önerisi
27 Eylül 2018
2.429 okunma
Akbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Veren Banka Önerisi

Akbank OGS, hızlı ve kolay ödeme seçenekleri sunuyor. Akbank Direkt sistemleri üzerinden sunulan hizmette, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan online şekilde ödeme yapılabiliyor.

Müşteri numarası ile birlikte Direkt İnternet sistemine giriş yaparak, şifre ile anında ödeme sağlanıyor.

Akbank OGS Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?

Akbank müşterileri, internet şifrelerini kullanarak online giriş yaparak direkt olarak ödeme sağlayabilir. OGS etiketleri ile ödeme yapılıyor. Etiketler ise e-devlet sisteminden temin edilebilir. Otoyollarda beklemeye gerek kalmadan ogs ödemeleri yapılabilir.

Akbank OGS fiyatı, ödemeleri için www.akbank.com.tr sisteminden OGS bölümüne giriş yapılarak işlem ve detayları hakkında bilgi edinilebilir. İşlemi yapmak için;

  • Akbank Direkt İnternet’e giriş yapılır
  • İnternet şifresi girilir
  • Müşteri numarası girilir
  • Ödeme tutarı OGS bölümüne girilir
  • OGS etiket numarası yazılır
  • Ve ödeme tamamlanır.

Akbank OGS Başvurusu

Akbank ogs başvuru Akbank şubelerinden ve Akbank direkt İnternet üzerinden yapılabiliyor. Akbank müşterisi olan kullanıcılar internet şifresi alarak işlemi tamamlayabilirler. ‘’Şifre Al’’ sekmesini kullanarak, internet bankacılığı şifresi anında temin edilebilir.


OGS- Otomatik Geçiş Sistemi olarak bilinmektedir. Köprü ve otoyollardan giriş için gerekli olan OGS ve HGS, Akbank bankacılık hizmetleri dahilinde sunuluyor. Trafikte beklememek ve otoyol gişelerinde sıra beklememek için OGS etiketleri alınarak, ödemeler Akbank şubeleri ve sistemleri üzerinden yapılabilir.

Paralı otoyollardan geçişlerde, ogs cihazları üzerinden algılanan etiketler ile araç plakasına bağlı hesaptan ya da kredi kartından direkt olarak ücretlendirme yapılır.

Akbank HGS Sistemi

Akbank’ın otoyol geçiş ücretleri için sunduğu diğer bir seçenek ise HGS (Hızlı Geçiş Sistemi)’dir. Akbank hgs başvuru için tüm Akbank şubelerinden, Akbank Direkt İnternet şubelerinden başvuru yapılabiliyor.

Benzer İçerik  Akbank Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme 2022-2023 | Kart Harcamasını Taksitlendirme

HGS başvurusu yapıldığında HGS etiketleri anında veriliyor. Otoyol ve köprülerden hızlı ve indirimli geçiş olanağı sunan HGS etiketleri, otomatik ödeme talimatıyla sorunsuz ve kesintisiz seçenek sunuyor. Ayrıca kredi kartlarından ödeme ya da vadesi hesaptan etiket ödeme opsiyonları da Akbank’ın sunduğu hizmet seçenekleri arasındadır.

Ücretli otoyollardan ve köprülerden hızlı ve rahat geçiş sağlanırken, özellikle ticari araçlarda takip ve raporlama avantajları sağlanıyor.