Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Odeabank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Mevduat Faiz Oranları

05.11.2018
369
Odeabank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Mevduat Faiz Oranları

Odeabank Euro vadeli hesap, birimlerini yabancı paralar üzerinden değerlendirmek isteyen müşterilere hizmet verir. Türk lirası ya da Dolar dışında Euro üzerinden yatırım yapmak isteyenler adına seçenekler oldukça fazladır. Oksijen ya da vadeli hesap hakkında fikir edinmek isteyenlere Odeabank 444 8 444 numaraları günün her saatinde yardımcı olur. Bu sayede hesap açmak ve para akışı sağlamak daha kolay hale gelir.

Euro Üzerinden Yatırım Daha Avantajlı

Diğer para birimlerine göre, değer kazanması nedeniyle Euro üzerinden yatırım yapmak daha avantajlıdır. Birikim oluşturmak ve daha fazla kazanmak isteyenler adına hesap açmak faydalıdır. Vadeli hesap başvuruları şubeler dışında aynı zamanda online kanallar üzerinden de gerçekleştirilir.

  • Başvuru aşamasında kişisel bilgilerin aktarılması ve yatırım tutarının belirlenmesi yeterlidir.
  • Odeabank faiz oranları 2018 yılı ile birlikte değişiklik gösterdiği için işlem yapmadan önce bilgi edinmek yararlıdır.
  • Euro hesabı açanların 7 güne kadar alacakları faiz oranı %0.05’tir.
  • Belirtilen faizler yıl içerisinde ve belirli zamanlarda artar ya da azalır.

400 güne kadar en fazla 25 bin TL yatıranlar ise %1 faiz oranından yararlanma fırsatı elde ederler.


Gün Sayısına Göre Faiz Oranları

Gün sayısına göre faiz oranlarının Odeabank içerisinde değişiklik göstermesi, uzun vadeli yatırımcılar açısından avantajlıdır. Başvuru yaptıktan sonra müşterilerin memnun edilmesi adına işlemler en kısa süre içerisinde sonuçlanır. Odeabank oksijen hesap faiz hesaplama fırsatları ise resmi internet sitesinde mevcuttur.

Mobil üzerinden takip imkanı: Odeabank içerisinde vadeli hesap açanlar, günün her saatinde mobil şube üzerinden takip etme fırsatı oluştururlar. Yatırımların kontrol altında tutulması, banka müşterilerinin istedikleri zaman erişim sağlamalarına da zemin hazırlar.

Günün Her Saatinde Hesaba Erişim Fırsatı

Odeabank hoş geldin faizi vadeli Euro hesabı açan kullanıcıların hesaplarına da tanımlanır. Bu sayede yatırımları hızlı bir şekilde arttırmak ve motive olmak mümkündür.

  • Hoş geldin faizi belirli bir süre uygulanmak ile birlikte daha sonrasında geçersiz olur.
  • Vade süresi ve yatırım tutarına göre faiz oranları değişir.
  • Yıl içerisinde farklılık gösteren faizler hakkında bilgi edinmek adına iletişim servislerini kullanmak faydalı olacaktır.
  • Günün her saatinde hesaba giriş yapabilmenin yanı sıra otomatik ödeme talimatı verme imkanı da vardır.
Benzer İçerik  Odeabank IBAN Sorgulama, iban öğrenme doğrulama

Günümüzde tüm para işlemlerinin internet üzerinden gerçekleştiriliyor olması bu tür mobil uygulamaların daha çok talep görmesine destek verir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.