Akbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, AKBANK Mevduatlar, Faiz Oranı, Getiri -EUR - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, AKBANK Mevduatlar, Faiz Oranı, Getiri -EUR

Akbank vadeli euro hesabı, döviz vadeli mevduat, Akbank vadeli döviz hesabı avantajlı mı, faiz oranları nasıl ayrıntılar makalemizdedir.

Anasayfa > Akbank > Akbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, AKBANK Mevduatlar, Faiz Oranı, Getiri -EUR
27 Eylül 2018
1.339 okunma
Akbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, AKBANK Mevduatlar, Faiz Oranı, Getiri -EUR

Akbank vadeli döviz hesabı, Euro ve Dolar bazında birikimlerinize kazanç sağlıyor. Hem Akbank müşterileri yararlanabilir hem de Akbank Direkt üzerinden anında başvuru yapan herkes, vadeli mevduat fırsatlarından yararlanabilirler.

Dolar mevduatlarına % 5,00 veren Akbank, Euro mevduatlarında da %2,50 faiz oranı ile yatırımlara değer katıyor.

Akbank Euro Mevduat Hesabı

Euro ile birikim yapmak ve birikimleriyle kazanç sağlamak isteyen kişiler, Akbank Direkt’ten Euro hesabı açtırarak cazip faiz oranlarıyla kar sağlayabilirler. Akbank vadeli hesap faiz oranları kampanyalı oranlarla sunuluyor. 2018 güncel faiz oranları Euro hesaplarında 52,5 oranında veriliyor.

Euro vadeli mevduat hesaplarında, kampanya süresince Akbank Direkt faiz oranları uygulanmaktadır. Hem internet şubesinden hem de mobil bankacılık sisteminde sunulan faiz oranları geçerli olacak şekilde kullanım sağlanır.

Euro faiz ve vade oranları ‘’Hesaplama Aracı’’ üzerinden sunuluyor. Vadeli hesap sayfasına giriş yaparak, Euro veya Dolar sekmesini seçerek, belirlediğiniz vade süresini seçin ve online olarak anında faiz oranlarını mevduat miktarını öğrenin.


Akbank Euro Vadeli Faiz Oranları

Euro vadeli mevduat hesapları kampanyasından, hesap bakiyesi 10 bin Euro altında olan kişiler yararlanabilmektedir. Euro vadeli mevduat hesaplarında faizler 3 günlük mevduatlar ile 400 günlük mevduat seçenekleriyle sunuluyor.

Faiz hesaplama programı E-Vadeli mevduat tablosunda 400 güne kadar faiz oranlarıyla veriliyor. www.akbank.com.tr sayfası, mevduat hesabı bölümüne girerek, e-vadeli faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

0-9,999 Euro ile 500.000 Euro arasında, 3 gün ile 400 gün arasında 8 farklı periyotta faiz oranları sunuluyor. Birikimlerinize kazanç katan Euro mevduat hesabına anında başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Euro Vadeli Hesap Başvurusu

Akbank vadeli döviz hesabı faiz oranları, 3 farklı hesap türüne göre yapılıyor. Bunlar;

  • Standart Vadeli Mevduat Hesabı
  • Birikim Hesapları
  • Ara Dönem Ödemeli Hesap
Benzer İçerik  Akbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Faiz Hesaplama | Mevduat Faiz Hesaplama

Şeklinde Akbank müşterilerine özel sunuluyor. 10.000 Euro ile 500.000 Euro aralığında, 32 günden 45 güne kadar Akbank Mobil faiz oranları ile hizmet veriliyor.

Euro vadeli mevduat hesabında; 90 gün boyunca 10.000 – 500.000 USD/EURO arasında yapılan tüm yatırımlarda kampanyalı faiz oranları veriliyor.