TEB Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, CEPTETEB Hesap Güncel Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, CEPTETEB Hesap Güncel Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, CEPTETEB Hesap Güncel Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB
09 Ekim 2018
1.079 okunma
TEB Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, CEPTETEB Hesap Güncel Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB

TEB vadeli hesap, yatırım ya da birikim yapmak isteyenler adına avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Vadeli TL hesabı sayesinde banka müşterileri, geleceklerini garanti altına alma fırsatı bulurlar. Vadeli hesap açma süreci ve faiz oranları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlere ise 0 850 200 06 60 iletişim servisleri yardımcı olur. Aynı zamanda şubelerdeki görevliler sayesinde de fikir sahibi olmak mümkündür.

Yüksek Faizler İle Birikim İmkanı

Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren TEB, yüksek faiz oranları ile birikimlerin kısa süre içerisinde artmasına zemin hazırlar. Teb vadeli hesap faiz hesaplama noktasında ise banka kullanıcıları, resmi online site üzerinden yardım alabilirler.

  • Resmi sitede yer alan vadeli faiz hesaplama aracı sayesinde birikimlerin ne kadar artacağı konusunda fikir edinmek son derece kolaydır.
  • Aynı zamanda online site sayesinde vadeli hesap hakkında daha çok bilgi edinme imkanı oluşur.
  • Vadeli hesapta TL üzerinden birikim yapacakların öncelikle TEB mobil uygulamasını indirmeleri gerekir.

Bu sayede faiz oranlarını takip etmek ya da birikimleri kontrol altında tutmak daha kolay hale gelir.


Gün Sayısına Göre Değişen Oranlar

TEB içerisinde vadeli TL hesabı açanlar için faiz oranları, gün sayısına göre değişiklik gösterir. En az 32 en fazla ise 181 gün vadeli faiz oranları belirlenmiştir. 92 günden daha fazla yatıracaklar için oran %23.0 şeklinde karşımıza çıkar. 32 ile 92 gün arasındaki faiz oranları ise %22.5 şeklinde belirlenmiştir. Vadeli hesap faiz oranları gün ile birlikte aynı zamanda yatırılan tutara göre de değişiklik gösterir.

Vadeli TL Hesabı Başvurusu

Teb hoş geldin faizi vadeli TL hesabı açtıran müşterilere uygulanan yeniliklerden bir tanesidir. Başvuru aşamasında ise banka müşterilerinin kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekir. TL hesabı açıldığında banka kullanıcısına bilgilendirme mesajı gider. Başvurunun şubeler üzerinden yapılması hem bilgi edinmek hem de evrakların tamamlanarak sürecin hızlanması açısından avantajlıdır. Vadeli TL hesabı onaylandığında, banka müşterileri istedikleri süreyle birikimlerini ya da paralarını değerlendirme fırsatı elde ederler.

Benzer İçerik  TEB Kobi Kredisi ( Ticari Kredi ), KOBİ'lere Özel Krediler | Türk Ekonomi Bankası