Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, En Uygun Kredi Hesaplama - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, En Uygun Kredi Hesaplama

Düşük faizli ihtiyaç kredisi 2019, faizi düşük ihtiyaç kredisi, emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi ve bankalar düşük faizli kredi bilgileri için tıklayınız.

Anasayfa > Banka Haberleri > Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, En Uygun Kredi Hesaplama
26 Mayıs 2018
1.172 okunma
Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, En Uygun Kredi Hesaplama

Nakit ihtiyacı olan kişiler bankalar üzerinden düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilir. Öncelikle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulması gerekiyor. Ziraat Bankası başta olmak üzere Garanti Bankası, Vakıfbank, Akbank, Finansbank gibi daha pek çok bankaya ihtiyaç kredisi başvuruları online olarak yapılabilir. Bunun için bankaların faiz oranlarını karşılaştırarak en düşük faiz oranına sahip olan banka üzerinden kredi çekmeniz mümkündür.

Türkiye Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi
 

Düşük faizli ve kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Ziraat Bankası’na başvurarak ihtiyaç kredisi çekilebilir.  Kredi başvurularını isterseniz internet adresi üzerinden online olarak isterseniz de SMS ile oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 Ziraat Bankası Kredi Başvurusu:  Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler bireysel kredi için 4747’ ye SMS göndererek başvuruda bulunabilir.

 • TUKETİCİ yazın boşluk bırakın ardından T.C. kimlik numaranızı, talep ettiğiniz kredi tutarını, ödemek istediğiniz taksit tutarını ve aylık gelirinizi yazarak 4747 numarasına SMS gönderin.
 • Bu sayede ihtiyaç kredisi adına başvuruda bulunmanız mümkün olacak. Ayrıca ziraatbankası.com.tr adresi üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Banka kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra size geri dönüş sağlayacaktır. Şube üzerinden de başvuruda bulunulması mümkündür.
 • Başvuru formu, çalışma durumunuzu gösteren gelir belgesi ve şubede istenebilecek diğer belgeler ile başvurunuzu tamamlamanız mümkündür.

Krediden yararlanılabilmesi adına 6 ay boyunca sigortaların düzenli bir şekilde yatırılmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde başvurular olumsuz sonuçlanabilir.

444 000 000 ve 0850 220 00 00 telefon bankacılığı ile Ziraat Bankası üzerinden kart işlemleri, şifre işlemleri, hesap işlemleri yapılabilir. Bilgi almak adına da verilen numarayı kullanmanız mümkün. Müşteri hizmetleri ile haftanın tüm günü ve günün her saati iletişime geçerek aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

 Kredi Bilgisi:  48 aya kadar varan vade seçenekleri ile Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi alarak ihtiyaçlarınız anında karşılamanız mümkün.  Kredi hesaplama aracından da yararlanarak çekeceğiniz ihtiyaç kredisi miktarına göre; aylık ödemeniz gereken tutarı ve faiz oranlarını öğrenebileceksiniz. Online web sitesine erişim sağlayarak kredi hesaplama hizmetini oldukça kolay bir şekilde kullanılabilir.

 • 50000 TL limit ihtiyaç kredisi çekecek olan kişiler 48 aya kadar vade seçeneğini tercih ederek ayda 1.514 TL ödeme yapmalıdır. Toplamda ise geri ödeme tutarı 72. 936 TL’dir. Faiz oranı ise %1, 37’dir.
 • 12 aya varan vade seçenekleri ile 10.000 TL kredi çekecek olan kişilerin aylık taksit tutarı 925 TL’ dir. Faiz oranı ise %1, 72’ dir.
 • 24 ay vade ile 10.0000 TL kredi alacak olanlar aylık 508 TL ödeyecek. Toplamda ödenmesi gereken tutar ise 12.233 TL olup faiz oranı % 1.69’ dur.

HalkBank İhtiyaç Kredisi
 

Nakit para ihtiyacı olan ve düşük faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler Halkbank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilir. Başvurular online olarak halkbank.com.tr adresi üzerinden gerçekleşmekte. 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet eder.

Benzer İçerik  Acil Nakit Para | Acil Nakit Bulma

 HalkBank İhtiyaç Kredisi Başvuru Ekranı:  İnternet adresi üzerinden Halkbank ana sayfasına erişim sağladıktan sonra ihtiyaç kredisi bölümüne tıklayın. Ardından istediğiniz kredi miktarını ve vade seçeneğini belirledikten sonra devam butonuna tıklayarak ilerleyin.

 • İkinci sayfada kimlik bilgilerinizi girmeniz istenecek. T.C. kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı girdikten sonra ben robot değilim sekmesini işaretleyerek tekrar devam butonuna tıklayın.
 • Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz oldukça önemlidir. Aksi taktirde sistem hata verebilir.
 • Son olarak başvuru bilgilerinizi tamamlayarak ihtiyaç kredisine başvuru işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Banka bir değerlendirme yaptıktan sonra size kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapacaktır.

 Özel Sektör Çalışanlarına Özel Kredi Türü:  Örneğin; 10.000 TL kredi çekecek olan kişilerin 12 ay vade seçeneği ile faiz oranı  %1,35 olarak hesaplanmıştır. Bunun yanı sıra aylık taksit ücreti 923, 67 TL olup toplamda 11.084.00 TL geri ödeme yapılması gerekir. Kredi tahsis ücreti ise 50.00 TL’dir.

 Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi:  10.000 TL kredi çekecek olan emekliler mutlu emekli ihtiyaç kredisi ile 12 ay vade seçeneği ile aylık olarak 920,23 TL taksit ödemesi bulunur. Toplamda ise 11.0.42.76 TL ödemeleri bulunur. Faiz oranı %1, 30’ dur.

444 0 400 numarası üzerinden Halkbank müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanabilir. Bunun yanı sıra 0850 222 0 400 numarası üzerinden de banka yetkilileri ile iletişime geçilmesi mümkün olacak.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi
 

Vakıfbank üzerinden de uygun faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi alınabilir. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler internet adresi üzerinden online olarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

 Kredi Başvurusu:  Başvuru adına öncelikle Vakıfbank.com.tr adresine erişim sağlayın. Ardından Vakıfbank ihtiyaç kredisi için sizden istenilen bilgileri dikkatli bir şekilde ve yalan beyanda bulunmadan doldurmanız gerekiyor.


 • C. Kimlik numaranız, cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra site üzerinde bulunan sarı kutucuktaki devam et butonuna tıklayın.
 • Ardından çekmek istediğiniz kredi miktarını ve ödemek istediğiniz taksit seçeneğini de belirledikten sonra tekrar devam et butonunun tıklamanız gerekmekte.
 • Son olarak çalışma ve gelir bilgilerinizi de doldurduktan sonra kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
 • Başvuru ekranında yan tarafta yer alan onay kodunu yazmayı unutmayınız. Aksi halde sistem hata verecektir.

 Faiz Oranları:  Vakıfbank en az 3 ay ve en fazla 48 aya kadar vade seçenekleri ile hizmet eder. Müşteriler 444 0 724 ve 0850 222 0 724 çağrı merkezi numaraları üzerinden akıllarına takılan soruları müşteri hizmetlerine iletebilir. Bunun yanı sıra müşteriler; çekecekleri kredilere ilişkin sözleşmeleri çağrı merkezi numarası üzerinden adreslerine e-posta atılmasını talep edebilir.

 • 15000 TL kredi çekecek olan ve 48 aya kadar vade seçeneğini tercih eden kişiler için belirlenen kredi faiz oranları 1.59’ dur. Taksit tutarı 479. 92 TL olup kesilecek olan kredi tahsil ücreti de 750 TL’dir.
 • 30000 TL ihtiyaç kredisi adına 48 ay vade ile ödenecek olan taksit 936. 35 TL’ dir. Bunun yanı sıra faiz oranı ise % 1, 49 TL olarak belirlenmiştir.
 • 10000 TL kredi çekecek olan kişiler 48 ay vade seçeneğini tercih ederek aylık 287,96 TL ödeme yapar. Faiz oranı ise % 1, 59’ dur.
Benzer İçerik  Blokeli Kredi Veren Bankalar, Nakit Blokaj Karşılığı Kredi

Akbank İhtiyaç Kredisi
 

Uygun faizli ihtiyaç kredisi almak için tercih edebileceğiniz bir diğer banka Akbank. Kredi çekebilmek adına 18 yaşından büyük olunması gerekiyor. 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet veren Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler hemen başvuruda bulunabilir.

Kredi Başvuru: Kredi çekebilmek adına başvuruda bulunacak olan kişilerin öncelikle internet adresine erişim sağlaması gerekiyor.

 • Çekmek istediğiniz kredi miktarını ve vade seçeneğini belirledikten sonra oldukça kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Kredi için gerekli olan belgeler; nüfus cüzdanı ya da pasaport belgesi, sizin adınıza düzenlenmiş olan adres belgesi, elektrik ya da doğalgaz vb. faturası, gelir belgesidir.
 • Başvurularınıza en fazla 2 iş günü içerisinde bankadan yanıt gelecektir.
 • Akbank Direkt internet kredi üzerinden ya da telefon şubesi kredi kanalları üzerinde de Akbank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilir.

Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 2 525’ tir. Aklınıza takılan tüm soruları 7 / 24 hizmet veren Akbank müşteri hizmetlerine iletmeniz mümkündür.

Yapı ve Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi
 

Bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak adına Yapı ve Kredi Bankası tercih edilebilir. İnternet üzerinden oldukça kolay ve hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunulabilir. Yapı ve Kredi Bankası ihtiyaç kredisi en uygun kredi hesaplama yönteminden yararlanmak adına da yapikredi.com.tr adresine tıklamanız yeterli olacak.

Kredi Başvurusu: Mobil şube ya da internet üzerinden Yapı ve Kredi Bankası’ndan kredi başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak.

 • SMS ile başvurmak isteyen kişilerin kredi türünü, T.C. Kimlik numarasını ve aylık gelirini aralarda boşluk bırakarak 4411’ e göndermeleri yeterli olacaktır.
 • Yapıkredi bankası kısa bir değerlendirmede bulunduktan sonra olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlar.
 • 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri hizmetleri numarasını tercih ederek de başvuruda bulunmanız mümkündür.
 • Bulunduğunuz yere en yakın olan Yapı Kredi ATM’ sinden yararlanarak başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacaktır.
Benzer İçerik  KKB Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2022

Faiz Oranları: 48 aya kadar vade ile hizmet eden Yapı Kredi Bankası üzerinden en düşük 1.000 TL olarak kredi çekilebilir. İhtiyaç kredisi hesaplama sisteminden yararlanarak çekmek istediğiniz miktarı ve aylık taksit sayısını belirledikten sonra toplam ödemeniz gereken miktar başta olmak üzere aylık ödemeniz gereken tutarı da öğrenebilirsiniz.

 • 5000 TL kredi çekecek olan kişiler 24 ay vade tercihinde bulunur ise aylık faiz oranları %1, 71 olup aylık taksit tutarı 265,92 TL olacaktır. Toplamda ise 6.382. 08 TL geri ödemede bulunulması gerekiyor.
 • 50000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade seçeneği ile alacak olan kişilerden 250 TL kredi tahsis ücreti alınır. Faiz oranı %1, 57’dir. Aylık olarak 1, 591, 85 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Toplamda ödenmesi gereken tutar ise 76. 408.80 TL’dir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi
 

Kredi ihtiyacı olanlar düşük faiz oranlarından yararlanmak adına Garanti Bankası ihtiyaç kredisi çekebilir.

Kredi Başvurusu: Garanti bankası üzerinden kredi çekmek isteyen kişilerin öncelikle internet adresine tıklaması gerekir. Garanti.com.tr adresine erişim sağladıktan sonra ana sayfada yer alan “başvuru” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra kredi ve ihtiyaç kredisi bölümlerine erişim sağlayarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkün.

 • 444 0 335 çağrı merkezi üzerinden de ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunulabilir. Ayrıca size en yakın olan şubelerimiz üzerinde de başvuru yapabilirsiniz.
 • Garanti Bankası düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alır. En az 3 ay en fazla ise 48 ay vade seçenekleri ile hizmet eder.

Faiz Oranları:  50.000 TL kredi çekecek olan kişiler eğer 48 ay vade seçeneğini tercih eder ise 1.575.27 TL taksit ödemesinde bulunur. Tahsis ücreti 250.000 TL’dir. Toplamda ise 75. 731,13 TL ödeme yapılması gerekir. Faiz oranı ise % 1, 52’ dir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi
 

Uygun faiz oranları ile uzun vade seçeneklerinden yararlanmak adına QNB Finansbank ihtiyaç kredisi tercih edilebilir. Finansbank.com.tr internet adresi üzerinden erişim sağlayarak başvuruda bulunulması mümkündür. 48 aya kadar vade sunar.

Faiz Oranı: Örneğin; 10.000 TL kredi çekecek olan kişiler 48 ay vade seçeneğinden yararlanarak aylık 299,80 TL ödemede bulunmalıdır. Toplamda 14.390. 77 TL ödeme tutarı belirlenmiş olup  faiz oranı %1,33’ dür.

0850 222 0900 müşteri hizmetleri üzerinden iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.